CoinlerKripto Borsalarından Haberler

Quantstamp (QSP)

Kısaca Quantstamp Coin, merkezi olmayan QSP Güvenlik Protokolü üzerinde akıllı sözleşmeleri doğrulamak için kullanılan bir ERC-20 token’ıdır

Quantstamp Nedir ? Ne değildir ?

QSP, profesyonel güvenlik denetimleri ve aynı zamanda BlokChain bu konuda da en iyisi biziz diyen bir şirket. Tabi bu söylediklerinin arkasındalar ve diğer büyük şirketler de buna çok güveniyorlar. Yapılan açıklamalara göre Ethereum 2.0, Binance, MakerDAO, Chainlink, eToro ve World Economic Forum gibi en iyi kripto şirkelteri ve kurumsal şirketler, Blockchain uygulamalarını güvence altına almak için Quantstamp’ı tercih ediyor.(Büyük şirketler buna güveniyorsa bir bildikleri vardır)

Quantstamp kullanıcılarına sunduğu çözüm sürecini dörde ayırmış durumda:

  • Proje Danışmanlığı ve Kapsam Belirleme: Hangi BlokChain sizin için iyiyse yöneticilerle ve ortaklarla görüşmeler yürütülüyor.
  • Teknik Tasarım ve Mimarlık: Blokchain teknolojisinin işletmeleri nasıl iyileştirebileceği anlaşıldıktan sonra projenin mühendisleri yazılımı tasarlıyor ve ayrıntılı belgeleri şirketlere sunuyor.(adamlar profesyonel)
  • Blockchain Uygulaması: Tasarımı teslim edildikten sonra, güvenlik öncelikli bir yaklaşımla yazılımı baştan sonra uygulamak için şirketle birlikte çalışılıyor.(Boşuna bu kadar büyük şirket çalışmıyor)
  • Uzman Güvenlik Denetimi: Alanın önde gelen güvenlik uzmanları, blok zinciri uygulamasını lansman ve gelecekteki yinelemelere hazırlamak için titiz bir denetim süreci gerçekleştirmek için yazılım odaklı yaklaşım kullanıyor.

Şunu da eklemeden olmaz adamların ekipleri de öyle boş beleş insanlar değil alanında kendini kanıtlamış insanlar.Ekipte yer alan kişilerin Google, Facebook, Apple, Goldman Sachs, BMW, Visa, IDG Ventures ve MathWorks.e gibi şirketlerden geldikleri ifade ediliyor.Daha ne olsun

Coin Hakkında yorumum:

Doğruyu konuşmak gerekise pek bir yorumum yok bu coin hakkında uzun vade umut vaad ediyor ama bence daha iyi coinler var BENCE

Ama biz yinede sayısal verilere bakalım verilerin bencesi yoktur :)

Etkinlik veya Airdrop yapıyorlar mı ?

Quantstamp, Kasım 2017’de ekibin 30 milyon dolardan biraz fazla para topladığı başarılı bir ICO düzenledi. ICO katılımcılarına 650 milyon (65%) QSP’Yİ 1 milyar toplam arzdan jeton başına $0.072 fiyatla dağıttılar. Her zamanki ICO sonrası volatiliteden sonra, QSP fiyatı Kasım ayı sonuna kadar $0.10 (~0.000005 BTC) civarında dengelendi. Fiyat, altcoin pazarının trendini takip etti ve yavaş yavaş ~$0.286 fiyatına düşmeden önce tüm zamanların en yüksek$0.82 (~0.000051 BTC) seviyesine yükseldi. QSP fiyatı, yılın başlangıcındaki piyasa düşüşünü diğer altcoin’lerden daha iyi bir şekilde yönetti.

Nereden ve Nasıl alınır ?

Quantstamp Coin, işlem hacmi bakımından en büyük kripto para borsası olan Binance aracılığı ile güvenli ve hızlı bir şekilde satın alınabilir. QSP Coin, 21 Kasım 2017’de Binance borsasında listelendi ve QSP/BNB, QSP/BTC ve QSP/ETH işlem çiftlerinde kullanıcı ile buluştu.

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.