PNT COİN NEDİR?

pnt coin

PNT COİN NEDİR, Konumlandırma, Navigasyon ve Zamanlama (PNT) anlamına gelir. PNT hizmetleri Global Navigasyon Uydu Sistemi (GNSS) tarafından sağlanmaktadır.

Konumlandırma: standart bir jeodezik sisteme (World Geodetic System 1984 veya WGS84 gibi) atıfta bulunarak kişinin konumunu ve yönünü iki boyutlu (veya gerektiğinde üç boyutlu olarak) doğru ve kesin bir şekilde belirleme yeteneğidir.

Navigasyon: mevcut ve istenen konumu (göreceli veya mutlak) belirleme ve dünyanın herhangi bir yerinde, alt yüzeyden yüzeye ve yüzeyden uzaya istenen konuma ulaşmak için rota, yönelim ve hıza düzeltmeler uygulama yeteneği

Zamanlama:bir standarttan (Koordineli Evrensel Zaman veya UTC), dünyanın herhangi bir yerinde ve kullanıcı tanımlı zaman parametreleri dahilinde doğru ve kesin zaman elde etme ve sürdürme yeteneğidir.Zamanlama ayrıca zaman aktarımını da içerir.

PNT COİN, PNT platformunun yerel kripto para birimidir ve bir ERC-20 token’ıdır. PNT, zincirler arası birleştirilebilirliği sağlayan bir araçtır. PNT teknolojisinin amacının merkezsiz ekonominin zincirler arası birlikte çalışabilirlik eksikliğini gidermek olduğu ifade ediliyor. PNT, herhangi bir token’ı herhangi bir Blockchain’e bağlamak için bir teknoloji olan likidite ve birlikte çalışabilirlik bilmecesini çözmeyi hedefliyor.

PNT COİN’İ NASIL ALABİLİRİM?

PNT coin i binance borsası üzerinden güvenle alabilirsiniz.