Coinler

Ren (REN) Nedir?

REN nedir?

REN Protokolü’nün teknik incelemesine göre, REN belirtecinin iki işlevi vardır.

1) düğüm operatörlerini siparişleri eşleştirmeye teşvik eder ve

2) Kayıt Şirketi’ne tahvil ödemek için kullanılır , bu da tüccarların ve düğümlerin Dark Pool’a katılmasına izin verir.

Temel olarak, REN Protokolü, emirler hakkında hiçbir şey bilmeden emirleri eşleştirmek için merkezi olmayan bir düğüm ağı oluşturmak için açık kaynaklı bir protokol sağlar . Bu, siparişleri daha sonra ağa dağıtılan kriptografik parçalara bölünerek (siparişle ilgili hassas verileri ayırarak) yapılır. Pazar amacı ortaya çıkmadan, düğümler parçaları birleştirmek ve daha sonra yeniden yapılandırılmış siparişleri bir araya getirmek için çalışır. Bir sipariş eşleşmesi bulunduğunda, iki tüccar arasında eşler arası bir şekilde bir atomik takas başlatılır.

Özetle, protokol aşağıdakilerin temelini oluşturur:

  • Merkezi olmayan gizli sipariş defteri

Daha önce de belirtildiği gibi, bu, blockchain ekosisteminin ilk merkezi olmayan karanlık havuzudur ve inovasyon, finansal mimari, güvenlik ve uyumun eşsiz bir karışımını sağlar. Alandaki diğer kilit oyuncularla birlikte, Cumhuriyet Protokolü sadece kurumsal yatırımcılar ile kripto para birimi arasındaki boşluğu doldurmada ateşleyici bir güç olabilir.

“RenEx, kurumsal yatırımcılara ve dijital varlık piyasasını daha güvenli, uyumlu ve adil bir şekilde işlemek için fon sağlayan bir takım araçlar sağlamadaki ilk adımımız. Bugün piyasada bulunmayan ve halihazırda büyük fonları, stratejik yatırımcıları, ticaret masalarını ve diğer birçok piyasa katılımcısını güçlü bir şekilde destekleyen bir hizmet sunuyoruz. ”

 

Jeton Satışı: 3 Şubat’ta başladı ve sona erdi
ICO Jetonu Fiyatı: 1 REN = 0.0571 USD
Yükseltildi: 34.299.022
Dolaşımdaki Arz: 865.390.804 REN
Toplam Arz: 1.000.000.000 REN

ren coin

REN COİN NEREDEN ALINIR?

Ren coin şuanda bir çok borsada aktif olarak alınıp satılmaktadır. Siz ren coin ticareti yapmak veya satın almak isterseniz aşağıda komisyon indirimli referans linki ile kayıt olarak ren i bulup ister türk lirası gönderip ister btc veya diğer kripto paraları göndererek alabilirsiniz.

REN almak için Binance  kayıt linki: https://www.binance.com/tr/register?ref=USZY37S6

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.