Coinler

Compound (COMP)

Compound coine yatırımı olan Coinbase; Compound'u listeleyecek.

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Compound (COMP) token’ı dağıtımının başarısını takiben, yatırımcılar Coinbase’ın Compound’u listeleyeceğinin duyurması ardına Compound tokenları al-sata açan borsalara akım etmeye başladı.

Compound protokolü, kripto para birimini ödünç almak ve ödünç vermek için decentalized bir finans (DeFi) platformudur.

Compound
Compound

Compound kullanıcıların Ether gibi popüler kripto paraları ödünç almasını ve ödünç almasını sağlayan , sektör lideri bir KREDİ protokolüdür .
Bileşik , toplanan tüm sermayenin depolanması, yönetimi ve kolaylaştırılmasından sorumlu AKILLI SÖZLEŞMELERDEN yararlanır.

COMP jetonu yalnızca 15 Haziran’da piyasaya sürüldü. Compound’un COMP token’ları, 19.06.2020 yazı esnasında tam 220 dolarlara ulaşmış durumda ve defi tokenleri konumunda LİDERLİĞE yükseldi. Hatta Coinmarketcap’ta Compound Maker’ı dahi geçti.

Compound bir anda Coinbase listeleme haberi ardına öyle popüler hale geldi ki; MXC FTX POLONİEX BİLAXY HOTBİT listeledi.

Coinbase 18 Haziran’da COMP’u listeleyeceğini açıkladı, ancak şirketin blog gönderisinin altındaki ŞU NOT DİKKAT ÇEKİCİ İDİ;

””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””’CoiNBASE 2018’DE COMPOUND YATIRIMININ BİR SONUCU OLARAK COMP TOKEN’LARINA SAHİPTİR. COİNBASE, COMPOUND’A YATIRIMINI ÖNGÖRÜLEBİLİR BİR GELECEK İÇİN SÜRDÜRMEYİ PLANLIYOR VE COMP TOKEN’LARI DA DAHİL OLMAK ÜZERE DİJİTAL VARLIKLARININ İZİN VERİLEN TASARRUF ZAMANLAMASINA YÖNELİK İÇ POLİTİKALARI SÜRDÜRÜYOR.”
””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””’

Compound

Compound merkeziyetsiz kredi protokolü.. Bileşik (COMP), Bileşik protokolünü yöneten bir Ethereum belirtecidir. Protokol, herhangi birinin merkezi olmayan bir pazar aracılığıyla Ethereum tokenlerini tedarik etmesine veya ödünç almasına izin verir. Tedarikçiler, protokole sağladıkları kripto için faiz kazanır ve borçlular ödünç almak için faiz öderler.

COMP tokeni ilk olarak Şubat ayında tanıtıldı ve Nisan ortasında Ethereum ağında kullanıma açıldı.
COMP Token COMP Token, Compound platformunun yönetişim tokeni olarak tanımlanabilir. Birkaç ay önce COMP Token’in duyurusunu yapan platform, sistemi tam anlamıyla merkeziyetsiz hale getirebilmek için kullancıılarına COMP tokeni dağıtacağını duyurmuştu. Geçtiğimiz günlerde dağıtılmaya başlanan COMP Token sayesinde kullanıcılar platform üzerinde söz sahibi olabilecek.

Tokenlerini kullanarak değişiklik önerisinde bulunabilecek olan kullanıcılar bu sayede platformdaki değişiklikler için evet ya da hayır oyu kullanabilecek. Ek olarak token sahipleri istediği değişiklikleri de oylamaya sunabilecek.

Bu Yazı yatırım tavsiyesi içermez.  Örnekler üzerinden tanıtma//işlem yapmayı açıklama yazısıdır. Yazı asla tavsiye// al-sat // kullanacıları teşvik etme içermeksizin; Yazı yazarlarca anladığı ölçüde coini tanıtma uğraşı ve çabasıdır. RİSKTEN- KAR/ZARARDAN YAZARLAR SORUMLU TUTULMAZ/sorumluluk kabul edilmez. Herkes kendi iradesinden, daha detaylı araştırma yapmaktan sorumludur. Detay araştırmak isteyen iradesiyle daha fazla bilgi edinebilir. Sadece buraya bağlı kalmayabilirsiniz. Bol kazançlar

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu