Bitcoin HaberleriCoinlerMakaleler
Trend

RenBTC Coin

RenBTC ile Bitcoin arasında 1/1 lik bir oran vardır yani daha basit açıklamak gerekirse 1 tane RenBTC=BTC bir nevi USDT ile USD arasında ki bağ gibi düşünebiliriz.

Ancak Ren platformunun CTO’sunun da belirttiği gibi RENBTC, Bitcoin’in Ethereum ağı üzerindeki değeri değildir. RENBTC, Bitcoin’in Ethereum üzerindeki bire bir temsilidir ve herhangi bir zamanda, herhangi bir miktarda BTC için kullanılabilir.

İçerik

RENBTC Coin Nedir?

RENBTC’nin arkasında Ren platformu bulunuyor ve RENVM aracılığı ile çeşitli token’ler Ethereum ağı üzerinde temsil edilebiliyor. (arkası sağlam başı boş değil)

RenVM kendisini, merkezi olmayan uygulamalar için birlikte çalışabilirliği güçlendiren, zincirler arası kredi verme, takas, teminatlandırma ve daha fazlasını etkinleştiren bir dijital bilgisayar ağı olarak tanımlanıyor.

RenBTC hakkındaki yorumum:

RENBTC coin hem Ethereum ağı üzerinde çalışması hem de Bitcoin fiyatına sabitlenmiş olması ile dikkatimi çekti etkileyici bir durum.

Yatırımcıların da hem transfer hem de alım için neden ellerinde tuttuklarını açıklayan bir durum.

RENBTC Nasıl ve Nereden Alınır?

Piyasa hacmi bakımından en büyük kripto para alım satım platformu olan Binance 9 Kasım 2020 tarihi ile RENBTC’yi listelemeye başladı. Listelenmenin ardından Binance kullanıcıları RENBTC/BTC ve RENBTC/ETH işlem çiftlerini kullanabiliyor.

Bunun yanı sıra RENBTC, BTC endeksli olduğu için güzel bir fiyat grafiği çiziyor. Ama listelenmenin ardından da RENBTC coin’in fiyatının hareketlendiği görülüyor.

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.