Coinler

Reserve Rights (RSR) Coin

Reserve Rights. Adını çok mu çok öyle ya da şöyle diyeyim kripto arenasında gün geçtikçe etkisini duyuracak. Reserve Rights projesini Hem dev kuruluşlar hem kurumlar onu gittikçe ön plana çıkaracak. Reserve Rights projesine ait RSR coini şimdiden söyleyeyim bir şekilde COİNBASE dahi hem listeleyecek hem de ciddi ön plana çıkaracak. Haydi Reserve Rights konusuna başlayalım..

Reserve: eşitlendirme ve merkezi olmayan yönetişim yoluyla riski azaltmak için tasarlanmış esnek bir stabilcoin havuzudur.

Rezerv protokolüne iki token güç sağlar: Reserve (RSV) Reserve Rights (RSR)
RSV: merkezi olmayan bir stabilcoin.. Her ölçekte ekonomik ve yasal olarak sağlam olan istikrarlı kripto para birimi. Merkezi olmayan,% 100 varlık destekli ve en iyi Silikon Vadisi yatırımcıları tarafından finanse edilmektedir.
RSR: RSV’yi stabilize etmede rol oynayan ve ağ büyüdükçe fazla Reserve Rights jetonu satın alma kriptografik hakkı veren dalgalı protokol jetonu.

Rezerve Rights hareketi kendisini, kripto para birimlerinin itibari paradan daha iyisini yapabileceğine ve mevcut seçeneklerin hiçbirinin küresel kullanıma ölçeklenemeyeceğine, istikrarlı satın alma gücünü koruyamayacağına ve kapatılmayacağına inanan bir insan topluluğu olarak tanımlıyor. Reserve Rights Ekibinin amacı, en erişilebilir, ekonomik açıdan en güçlü ve en sağlam para birimini yapmak ve zamanla dünyanın büyük bir bölümünü diğer para birimlerini onunla değiştirmeye ikna etmektir.

Reserve Rights

Reserve Rights ile Evrensel bir değer deposu inşa ediliyor. Onlara göre bu süreç şu şekilde ifade ediliyor..

”Herkesin parasının güvende olması gerektiğine inanıyoruz. Dünyadaki milyarlarca insanın paralarını saklayacakları güvenli bir yeri yok. Bazı ülkelerdeki bankalara güvenilemez ve bazı hükümetler borçlarını kapatmak için kendi para birimlerini şişirerek bu süreçte vatandaşlara zarar verir.

Birkaç istisna dışında (örneğin, kara para aklama, terörün finansmanı), dünyadaki herhangi birinin başka biriyle işlem yapabilmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu, mevcut finansal sistemlerimizle yapılması zor olan düşük sürtünmeli, sınır ötesi işlemler gerektirir.

Reserve Rights, bu sorunların her ikisini de, herhangi birinin kontrolü dışında küresel olarak dağıtıldığı ve dolayısıyla kapatılması neredeyse imkansız olduğu için bir hükümet tarafından suistimal edilemeyen istikrarlı, merkezi olmayan bir para birimi ile çözmeyi amaçlamaktadır.”

Bugün, Reserve Rights kullanıcıları Venezuela’da öncelikle normal insanlar ve işletme sahipleridir. Dolardan tasarruf etmelerine ve düşük sürtünmeyle işlem yapmalarına yardımcı oluyoruz. PayPal, Zelle ve Venezuela banka havaleleri ile para yatırabilir ve çekebilir. Örneğin, para yatırmak için, kullanıcılardan uygulamamızda bir işlem başlatır ve ardından seçtikleri ödeme yöntemini kullanarak bir transfer yapmaları istenir. Bu transfer, kullanıcıya RSV göndererek yanıt veren ağımızdaki tüccarlardan biri tarafından alınır – bu, ödeme yöntemine bağlı olarak otomatik veya manuel olabilir. Kullanıcı RSV’ye sahip olduğunda, kullanıcılar arasındaki işlemler basittir. Bir kullanıcı RSV’de aldığı paranın bir kısmını nakde çevirmek isterse, aynı işlemi tersine kullanabilir ve ağımızdaki tüccarlardan birinden bir transfer alabilir. Tüccarlar, RSV’yi geri aldıklarından biraz daha fazla satıyorlar.

Bu, büyüyen bir kullanıcı tabanına sahip tamamen işlevsel bir üründür, ancak ürün vizyonumuzun yalnızca başlangıcıdır. Bu nakit giriş ve para çekme ağını tüm dünyayı kapsayacak şekilde genişletmeyi planlıyoruz. Ayrıca, kullanıcılara temel işlemleri yapma olanağı sunmanın ötesine geçmeyi planlıyoruz – bordro, otomatik çapraz para birimi işlemleri, gelen ve giden kart ödemeleri vb.

Reserve Rights Protokolünün ilk üretim versiyonu büyük ölçüde merkezi bir şekilde çalışacak ve zamanla her bir protokol bileşeni zincir üzerinde taşınacak ve kurucu ekip tarafından kontrolden çıkarılarak sonunda tamamen merkezi olmayan hale gelecektir. Rezerv ağının planlanan üç aşaması vardır:

  1. Merkezileştirilmiş aşama – Rezerv, her biri tokenize edilmiş bir ABD doları olan az sayıda teminat belirteci ile desteklenir.
  2. Merkeziyetsiz aşama – Rezervin, merkezi olmayan bir şekilde değişen bir varlık sepeti ile desteklendiği, ancak yine de ABD dolarına göre fiyatta stabilize olduğu.
  3. Bağımsız aşama – Rezervin, doların değerindeki dalgalanmalardan bağımsız olarak gerçek satın alma gücünü sabitlemek amacıyla artık ABD dolarına sabitlenmediği aşama 

Reserve,
çeşitlendirme ve merkezi olmayan yönetişim yoluyla riski azaltmak için tasarlanmış esnek bir stabilcoin havuzudur.

Günlük kullanıcılar için
Reserve, dijital ABD doları satın almak, tutmak ve harcamak için sadece bir uygulamadır.

Paranızı Koruyun

Rezerv, yüksek enflasyona sahip ülkelerdeki kişilerin ve işletmelerin, parayı bozuk para birimlerinden sabit bir dijital para birimine taşıyarak paralarını korumalarını sağlar.

Sınır Ötesine Para Gönderin

Reserve Rights, sınırların ötesine para göndermeyi uygun maliyetli hale getirir. Bu, insanların ailelerine eve para göndermesine ve işletmelerin uluslararası tedarikçilere istikrarlı bir para biriminde ödeme yapmasına olanak tanır.

Ödemeleri Kolayca Kabul Edin

Reserve Rights, işletmelerin ödemeleri istikrarlı bir dijital para biriminde kabul etmelerine olanak tanıyarak, uluslararası tedarikçilerine kolayca ödeme yapmalarını sağlarken, paralarını enflasyona eğilimli yerel para biriminden uzak tutar.

SONUÇ OLARAK; gerek stratejik ortaklar gerekse güçlü eller gerekse vizyonundan ötürü Reserve Rights için uzun vadeli yatırımda pozitif yönlü değerler ve kazançlar bekliyoruz. Sizler Reserve Rights projesini daha da incelemek ve yatırımda bulunmak isterseniz daha detaylı araştırabilirsiniz.

Reserve Rights Nereden Alınır?

Reserve Rights Ekibinin amacı, en erişilebilir, ekonomik olarak en güçlü ve en sağlam para birimini yapmak ve zamanla dünyanın büyük bir bölümünü diğer para birimlerini onunla değiştirmeye ikna etmektir.

Bu cümleye karşılık Reserve Rights (RSR) coin nereden alınır mı diye soruyorsunuz; TABİKİ BİNANCE.. Buyrun aşağıda kayıt linkimiz..

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.