CoinlerKripto Para Analiz

Seele Coin nedir?

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

31 Mart 2019 tarihinden beri kullanımda olan Seele platformu, yeni nesil halka açık Blockhain 4.0 altyapı projesi olarak karşımıza çıkıyor. Seele platformunun amacı, güvenli, yüksek performanslı ve ölçeklenebilir bir Blockchain oluşturmak. Seele Coin 2019 un en çok kazandıran coinlerinden.

Seele Coin, CoinMarketCap’te 44’üncü sırada listeleniyor.

Toplam Arz Miktarı: 1.000.000.000

Piyasada işlem göre coin miktarı: 696.705.193

En yüksek değer: 0,46 dolar (3 Haziran 2018)

En düşük değer: 0,0025 dolar (7 Şubat 2019).

Şu an = 0.15 dolar

Seele Coin’in toplam coin’lerinin yaklaşık yüzde 70’i piyasaya sürüldü. Bir public blockchain’e sahip olan kripto paranın temel misyonu akıllı sözleşmelerle uyumlu yüksek güvenlikli, hızlı ve performansı yüksek bir ağ geliştirmek. Seele, blockchain ağını anti-ASIC olarak tanıtıyor. Algoritmasını m-PoW olarak tanımlıyor.

Seele platformunun CEO’luk görevini operasyon araştırması konusunda doktora derecesi bulunan Maolin Zheng yürütüyor. Bunun yanında platformun araştırmalarını matematik alanında doktorası bulunan Shawn Xin, fizik alanında doktorası bulunan Luke Tseng ve bilgisayar bilimleri alanında doktora derecesi bulunan Eva Chen yürütüyor.

Seele, anti-asic MPoW algoritması ve Seele ana ağında 2000 TPS ile yüksek verimli eşzamanlılık için başlangıç noktası olarak talep edilen ve talep arttıkça yüksek oranda ölçeklendirilebilir olan Seele Sharding Teknolojisi tarafından destekleniyor.

Seele Nasıl Çalışır?

Seele platformunda Matrix-Proof-of-WorkKonsensüs Algoritması kullanılıyor. Matrix-Proof-of-Work Konsensüs Algoritması, SeeleTech tarafından geliştirilen ve Seele’nin ana ağında hayata geçirilen yenilikçi bir PoW fikir birliği algoritması olarak tanımlanıyor.

Geleneksel PoW konsensüs algoritmasıyla karşılaştırıldığında mPoW, madencilerin daha karmaşık matrisleri hesaplamasını gerektiriyor.

SEELE ise Ethereum tabanlı platformda çalışan bir kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Seele platformunun yerel kripto para birimi olan SEELE’nin şu anda dolaşımda 696.657.333 adet token’ı bulunuyor. Yapılan açıklamalara göre ise kripto para biriminin toplam arzı 1.000.000.000 SEELE olacak şekilde tasarlandı.

Bununla beraber websitesinde yer alan Seele Scan sayfasında platformda gerçekleşen tüm işlemler ve akıllı sözleşmeler anlık ve detaylı olarak görüntülenebiliyor.

SEELE Nereden Alınır?

Şu an için 15 borsada aktif olarak listelenen SEELE token’a CoinEx ve Huobi Global gibi kripto para borsalarından ulaşabilirsiniz…

Seele Coin, Huobi Global ve CoinEX gibi borsalarda Tether paritesi üzerinden listeleniyor. Bu borsalar haricinde Bilaxy, Hotbit ve Coinbene borsalarından Ethereum üzerinden satın alınabilir. Ayrıca Huobi Kore borsasından BTC karşılığında da satın alınabilir.

Seele Coin tüm kripto paralar değer kaybederken kazandırmaya devam ediyor.

Kripto para piyasalarında dün başlayan düşüşten Top 50’de etkilenmeyen tek kripto para Seele coin. 

Kripto para piyasalarında dün yaşanan düzeltmede toplam piyasa 15 milyar doların üstünde değer kaybetti. Seele Koin, düzenli ve ısrarlı fiyat artışını devam ettiriyor.

Seele 0,15 dolardan işlem görüyor. Bu performansı ile Seele, CoinMarketCap sıralamasında ilk 50’ye girdi. Daha geçen hafta 62’üncü sıra işlem görüyordu.

Seele iyatlarda düzenli bir fiyat artışı yaşanıyor. Seele düzenli, güçlü ve yüksek eğimli pozitif bir artış trende sahip. Seele 6 aylık bir süre içerisinde değerini 15 kat arttırdı.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu