Kripto Borsalarından Haberler

Binance’ten Türk kullanıcılara önemli açıklamalar.

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Kripto para borsası Binance’in CEO’su Changpeng Zhao (CZ) , İstanbul buluşmasında Türkiye’deki planlarına dair önemli açıklamalarda bulundu. CZ ‘ nin İstanbul konuşmasının türkçe çevirili hali için https://www.youtube.com/watch?v=2gi-hDnpaoU&t=23s

Zhao, “Türkiye’deki kripto para topluluğundan epeyce etkilendim. Türkiye’deki topluluk, kripto paralara karşı inanılmaz bir sahiplenme gösterdi. İnanılmaz bir ilgi ve heyecan var. Türkiye’deki insanlar çok sıcak, yemek harika ve trafik kötü.” dedi.

Binance’te Türk kullanıcılar için sundukları ve sunacakları hizmetlerle ilgili konuşmaya başlayan CZ , “ Binance’te artık Türk Lirası kullanılabiliyor. Bunu sağladığı için ortağımız Papara’ya teşekkür ediyoruz. Çok yakın bir zamanda direkt banka transferiyle Türk Lirasıyla kripto para almayı mümkün hale getireceğiz. Yaklaşık 4-6 haftalık bir süre içinde bunu sağlıyor olacağız. Masrafları epeyce düşük tutacağız ve bu sayede kripto paraya geçişi kolaylaştıracağız. Daha sonra borsaya Türk Lirası çiftleri de ekleyeceğiz. Ayrıca Türkiye piyasasına da yakın zaman içinde epeyce yatırım yapmayı planlıyoruz. Önümüzdeki 3-6 ay içinde Türkiye’deki Binance ekibini 20 kişiye kadar büyütmeyi planlıyoruz. Bu da Türkiye’deki topluluğa daha iyi hizmet etmemizi sağlayacak.” şeklinde konuştu.

Zhao, bir de Türk Lirası’na dayalı sabit fiyatlı kripto para çıkaracakları müjdesini verdi. CEO, “Türkiye’de Türk Lirası’na dayalı bir sabit fiyatlı kripto para çıkarabilmek için ortaklar arıyoruz. Bazı ortaklarla görüşmelerimiz devam ediyor.” ifadelerini kullandı.

Binance’in Türk kullanıcılarına yönelik olumlu haberleri

  • 4-6 hafta içinde direkt banka transferiyle Türk Lirası yatırabilme
  • Türk Lirası çiftleri eklenecek
  • Türkiye piyasasına epeyce yatırım yapılacak
  • Türkiye’deki Binance ekibi 20 kişiye kadar genişletilecek
  • Türk Lirası’na dayalı sabit fiyatlı kripto para çıkarılacak

Binance Komisyon düşürme makalemizi okumalısınız. Tüm komisyon oranları detaylı olarak verildi ve nasıl komisyon düşürülür açıklandı.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu