Sui 3 Borsada Birden Ön Satış Çıkıyor!

sui

Sui, diğer blok zinciri sistemlerindeki doğrulayıcılara veya madencilere benzer bir rol oynayan izinsiz bir dizi doğrulayıcı tarafından sürdürülen akıllı sözleşme platformudur.

Sui , yüksek hız, yüksek ölçeklenebilirlik ve düşük gecikme ile oluşturulmuş bir blok zinciridir. Projeye göre platform birkaç yüz bin TPS’ye (saniyede işlem) varan hızlara ulaşabiliyor. Bu durumda sui ekosistemini benzersiz kılıyor.

İçerik

KuCoin borsası SUI ön satışına Nasıl Katılırım?

KuCoin, 15 Nisan 2023 TSİ  14:00’de 25. Spotlight Token Satışı SUI (SUI)’yi başlatacak. Katılım sayfasına ilgili link aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

SUI token satışına 2 şekilde katılmanız mümkün:

 1. Genel Halka Açık Satışa Katılım için Tutma Yapıp Çekiliş Biletleri Kazanmak.
 2. Ekosisteme Katkıda Bulunanlardan İzin Verilenler Listesine Katılmak.

Token Satışı Ayrıntıları

 • Kullanıcı Başına Maksimum Kazanılan Bilet: 1 Bilet
 • Kazanılan Her Bilet için Toplam SUI: 10.000 SUI (1.000 USD)
 • Spotlight Token Satış Fiyatı: 1 SUI = 0.1 USD
 • Toplam Bilet Sayısı: 22.500  1/13 (TGE)’de açılacak. Kalanı 12 ay boyunca lineer olacak.

SUI Ön satışı

SUI Ön Satışına Katılım Detayları

Genel Halka Açık Satışa Katılım için Varlık Tutarak Çekiliş Biletleri İle Katılım:

KuCoin borsası ile SUI ön satışına katılım için öncelikle KYC onaylı bir KuCoin hesabınız olması gerekmekte. Sizler Kucoin borsasına kayıtlı değilseniz Komisyon indirimli kayıt linkimizi kullanarak kaydolabilir komisyon indirimi dışında bir çok fırsattan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

14 Nisan 2023 TSİ 13.00 – 22 Nisan 2023 TSİ 19.00’a kadar 10 gün boyunca KuCoin, kullanıcıların USDT, USDC, BTC, ETH ve KCS bakiyelerinin saatlik anlık görüntülerini rastgele alacaktır.

USDT, USDC, BTC, ETH ve KCS’nin saatlik ortalama USDT olarak Net Varlık Değeri (NAV), kullanıcıların her birinin alabileceği nihai çekiliş bileti sayısını belirleyecektir. Kazananlar, katılım döneminden sonra yapılan çekilişte seçilir.
Katılma hakkı için, kullanıcıların günlük ortalama Net Varlık Değeri (NAV) en az 50 USDT değerinde olmalıdır. Bir kullanıcının tutmaları ne kadar çoksa, alacağı biletler de o kadar çok olur.

Tuttuğunuz varlığa göre alabileceğiniz bilet detayları:

Ekosisteme Katkıda Bulunarak Ön Satışa Katılım:

 • Toplam Kazanılacak Biletler: 16.666 Bilet
 • Kullanıcı Başına Maksimum Kazanılan Bilet: 1 Bilet
 • Kazanılan Her Bilet için Toplam SUI: 1.500 SUI (45 USD)
 • Spotlight Token Satış Fiyatı: 1 SUI = 0.03 USD

SUI ekosistemine katkıda bulunanlar arasında paylaşılacak bir havuz mevcuttur. Spotlight Havuz B’ye katılmak için kullanıcılar, SUI Foundation tarafından resmi olarak izin Verilenler listesine alınmalıdır. Sui Foundation, izin verilenler listesinin şartlarını sağlayan nitelikli kullanıcıların e-posta adreslerini ve adlarını toplayıp, Hesaplama Döneminde doğrulama için kullanacaktır.

İzin verilenler listesindeki kullanıcılar, aynı e-posta adresi ve isimle KuCoin’e kayıtlı olmalıdır, aksi takdirde token satın alma erişimleri olmayabilir.
18 Nisan 2023 TSİ 04.00’den 22 Nisan 2023 TSİ 19:00’a kadar izin verilenler listesindeki tüm kullanıcılar, Token Satışı sayfasındaki “Kaydol” butonuna tıklamalı ve tüm katılım işlemlerini tamamlamalıdır.

Bunlar dışında diğer gereklilikler:

 • Bireysel kimlik doğrulamasını yani KYC yapmak.
 • Desteklenen bir ülkede/bölgede bulunmak.
 • Token Satış Sözleşmesini kabul etmek.

Dikkat edin !

 1. Havuz B’ye katılım sayfası 18 Nisan 2023 TSİ öğlen 03:00’de online olacaktır;
 2. Havuz B izin verilenler listesindeki yer kazanan kullanıcılar, Havuz A’ya katılamaz.
 3. İzin verilenler listesine kayıtlı kullanıcılarının sayısı 16.666’dan azsa, kalan tokenler Havuz A’ya yeniden dağıtılacaktır.

Spotlight Token Satışı Zaman Çizelgesi:

Katılım Dönemi:

Ödül Havuzu A: 15 Nisan 2023, 03.00 – 22 Nisan 2023, 19.00 (TSİ)
Bu süre zarfında, kullanıcıların stokları, her gün saatlik anlık görüntülerle hesaplanacaktır.
Ödül Havuzu B: 18 Nisan 2023, 13.00 – 22 Nisan 2023, 04.00 (TSİ)

Bilet Hesaplaması: 22 Nisan 2023, 19.00 – 23 Nisan 2023, 15.00 (TSİ)

Bilet Çekilişi Duyurusu: 23 Nisan 2023, 16.00 (TSİ)
Lütfen Biletlerinizi Spotlight sayfasından kontrol ediniz.

Bilet Çekilişi Sonucu: 24 Nisan 2023, 07.00 (TSİ)
Çekiliş sonucunu lütfen Spotlight sayfasından kontrol ediniz.

Token Dağıtımı:

KuCoin, şartları sağlayan kullanıcıların Spot Hesabından belirlenen USDT miktarını düşecek ve karşılık gelen miktarda SUI’yi gönderecektir. Düşme başarılı olursa, SUI anında kullanıcıların Ana Hesabına gönderilecektir. Lütfen Spot hesabınızda yeterli USDT olduğundan emin olun; aksi takdirde Spotlight’tan satın alma hakkınız kaybolacaktır.

OKX Borsasında Ön Satışlara Nasıl Katılırım?

OKX kullanıcılarına stratejilerini optimize etmelerine yardımcı olmak için yüzlerce token ve vadeli işlem çifti ile al-sat imkanı sağlayan aynı zamanda 100’den fazla ülkede milyonlarca kullanıcıya hizmet veren bir kripto para borsasıdır.

OKX borsasında güvenli bir şekilde Ön satış fırsatlarından faydalanabilmeniz için adınıza tanımlanmış KYC onaylı bir OKX borsası hesabınız  olması gerekmekte. Sizlerin halihazırda bir OKX hesabınız yoksa indirimli kayıt linkimizle kaydolabilir ve bir çok fırsattan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için OKX Borsası Kayıt İşlemleri Ve Kullanım Detayları! yazımıza göz atabilirsiniz.

Bilindiği üzere Sui iki farklı Ön satış süreci duyurdu. Bunlardan ilki topluğua destek verenler için indirimli ön satış süreci iken bir diğeri borsaların düzenlediği ön satışlar.

OKX Sui Ön Satış Detayları

OKX borsasın Sui ön satışına katılmak için yapılmasına gerekler biri Borsanın yerel tokenii olan OKB tokeni tutmak. Kullanıcılar, 3 günde her 5 adet OKB Tokeni ile 1 bilet hakkı kazanacak. Ön satış ile toplam 225 milyon SUI token dağıtılacak. Bu tokenlerin kilitleri 1/13’ü listelenme anında açılacak. Geriye kalanların kilidi ise her ay %7.7 şeklinde açılacak.

OKX Sui

Kullanıcılar, 3 günde her 5 adet OKX Tokeni ile 1 bilet hakkı kazanacak. Gerekli ekran görüntüleri ise 19 Nisan 2023, 19:00 tarihinden itibaren alınmaya başlayacak. Ön Satış ise 23 Nisan 2023, 05:00’da başlayacak.

OKX, İndirimli Sui Ön Satış Detayları

Kripto borsası OKX’te Sui Topluluk Satışı yani indirimli ön satış için detaylar şu şekilde;

 • Ön Satış Fiyatı: 0.03$
 • Alım Hakkı: 150$ (1500 SUI)
 • TGE: %100

Bybit Sui Ön Satışı Detayları

Bybit Sui Topluluk Satışı Duyurusu

Bybit Sui Topluluk Satışı: Fiyat:0.03 USD

Toplam satılacak SUI Token: 94 Milyon

Kişi başına: 10-45 dolar alım hakkı Tokenler kilitsiz

Diğer detaylar geliyor…..

Konu hakkındaki düşüncelerini bizlere yorum olarak sunabilirsiniz. Ayrıca bu tür anlık haberler için bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.