Kripto Para Analiz
Trend

Theta Network Analizi

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy
GÜÇLÜ ORTAKLIKLAR. YENİ NESİL VİDEO PLATFORMU.. Çok daha iyi olacak..

Oldukça ilgi çekici. Oldukça heyecanlı. Oldukça kitlesel akım haline gelebilecek ve popülaritesini günden güne artırabilecek bir proje. 

Akla ilk geldiğinde yeni nesil video dağıtım sistemi olarak kripto arenasında bağlayıcılığı var. Lakin olay öyle bir anda video da neymiş cinsinden değil. 

Malum 20-21. Yy en önemli ürünleri hep görsel modda. Tiktoklar, Youtube, Periscopelar, İnstagramlar, Netflix, Dlive daha binlerce VİDEO UYGULAMALARI barından; hatta onbinlerce uygulama görsel-işitsel video/film/içerik yoluyla milyonlarca insanı esir altına almış durumda.  

Theta yı anlamak için hemen burada zihinlere ışık yakması adına birkaç ortak adı vereyim. SAMSUNG, SONY, Littlstar, Dlive, BitMovie, BlockChain Venture, BİNANCE, Brave Browser, Kakao, Pandora tv, bunlar şuan yazı esnasında aklıma gelenler.. 

Aman Allah’ım.. Binance kurumsal doğrulayıcı işlemler için THETA NETWORK’ü kullanmaya başladı haberi :))))

Benim için dikkat çekici ortaklıklardan birisi BİNANCE..! Neden mi; Dünyanın önde gelen küresel kripto borsası Binance, doğrulama ağını başarıyla THETA NETWORK’te başlattı. Bir Kurumsal Doğrulayıcı Düğümünü çalıştırarak Binance, Theta blok zincirini güvence altına almak için Blockchain Ventures ve gumi Cryptos gibi diğer küresel kuruluşlara katılır ve doğrudan Theta blok üretimine katılır. KISACASI THETA; doğrudan BİNANCE’ın gözbebeklerinden bir tanesi denilebilir. Malum Binance, blockchain alanında lider ve yenilikçi olarak bilinir ve pazar lideri borsaya ek olarak Binance Labs, Binance Chain üzerinde merkezi olmayan borsa Binance DEX ve diğer birçok girişim arasında BNB değişim jetonunu işletir. Binance, protokolleri bahis etmede de öncü bir rol üstlendi ve bu amaçla Binance üzerinde THETA tokenleri olan tüm kullanıcıların Theta Fuel (TFUEL) ödüllerini kazanma seçeneğine sahip olacağını duyurdu.    

Gelelim Samsung a.. ? Theta Network, 2019 Ekim aylarında Samsung TV Konferansında akıllı TV’lerde entegrasyonun tanıtımını yaptı. Bu muhteşem bir haberdi. Öyleki ekim ayında ekip ‘‘Samsung’un akıllı TV’lerinde Theta’nın canlı demosu, video akışlarının TV’ler ve masaüstü bilgisayarlar da dahil olmak üzere birçok Samsung cihazı arasında nasıl verimli bir şekilde paylaşılabileceğine görüyorsunuz. Bundan böyle Samsung ve SLIVER.tv içeriği, eşler arası ağımızda paylaşılacak ve Theta Ağı kullanılarak veri paylaşan herhangi bir aygıt ağına ilişkin vizyonumuzu gösterecektir’’ diyordu. 

Ve gelelim diğer bir ortaklığa; Theta Labs’ın, 100 milyondan fazla konsolda bulunan başarılı PlayStation 4 (PS4) uygulaması da dahil olmak üzere, SLIVER.tv’nin Littlstar uygulaması aracılığıyla içerik aktarabilmesi için LİTTLSTAR ile ortaklık yaptığını sizlerle paylaştığımda milyonlarca kitle tarafından benimsenmenin KRİPTODA NE DEMEK OLDUĞUNU SİZLER DAHA İYİ BİLİYORDUNUZ.  

VE DAHA DLİVE, BİTMOVİE, KAKAO, BRAVE, PANDORA TV gibi ortakları düşünün… Theta boğada iyi bir yatırım olacak… Tutanlara hayırlı olsun. THETA COİN tutanlar Binance ayrıca stake ödülü de her ay vermektedir. Bilginize arkadaşlar.. 

Dünyanın en büyük borsası olan Türkçe dil seçeneği de mevcut olan Binance a kaydolmak isterseniz buyrun kayıt linki;

https://accounts.binance.com/tr/register?ref=36460744

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu