Coinler

Drep Coin Nedir?

Drep coin nedir ve drep ne işe yarar hemen bu makalede sizlere anlatacağım, DREP, genel olarak geliştiriciler ve kullanıcılar için esnek ve kullanışlı çözümler sunan, blockchain teknolojisine dayalı bağlantı ve araç setleri oluşturmaya kendini adamıştır. Geliştiriciler, DREP Zinciri, DREP Merkezi Olmayan Kimlik, DREP Yazılım Geliştirme Kiti (“SDK”) ve DREP İstemcisi’ni kullanarak dApp’lerin, yerleşik cüzdanların ve varlık ticaret platformlarının birden fazla genel zincir sürümünü kolayca entegre edebilecek.

Drep coin DREP Zinciri, Temsil Edilen Byzantine Fault Tolerant (Bizans Hata Toleransı) algoritmasını kullanır ve Ethereum Sanal Makinesi ve WebAssembly biçimlerindeki akıllı sözleşmelerle uyumludur. DREP Zinciri, bir kök zinciri ve özelleştirilebilir alt zincirlerden oluşan çift katmanlı bir yapıya sahiptir. Drep coin ile DREP, veri işleme yeteneğini geliştirmek için Akıllı geçim kaynağı kavramını önerir. Bir düğüm, akıllı bir sözleşmede yürütülen gerçek zamanlı verileri Akıllı geçim kaynağı aracılığıyla harici uygulamalara aktarabilir ve bu da hesaplama yapıldıktan sonra sonuçları blok zincirine geri götürür.  Akıllı geçim kaynağı , sıfır ücret tüketimi ile daha esnek ve ekonomik bir uygulama süreci sunarken daha karmaşık uygulama senaryolarını ele almayı amaçlamaktadır.

DREP coin , ağ komisyon ücreti, alt zincirler arasındaki işlemler ve gelecekteki DREP oyunlarındaki ticari varlıklar vb. için ödeme araçları olarak kullanılacak.

DREP COİN SON HABERLER

  • Ocak 2020 : Emlak grubu Landream ile ortaklık ilan edildi
  • Aralık 2019 : DREP İstemcisi V1.3.0 Yayımlandı
  • Ekim 2019 : Piyasaya sürülen oyunlaştırma aracı, DREP Mining
  • Eylül 2019 : DREP ana-öncesi ağını başlattı, DREP-Planck
  • Eylül 2019 : Çapraz zincir aracı piyasaya sürüldü, DREP Köprüsü
  • Eylül 2019 : Oyun şirketi Bijiaqi ile ortaklık ilan edildi
  • Haziran 2019 : USYD Blockchain Topluluğu ile ortaklık ilan edildi

Geçtiğimiz aylarda binance topluluk oylamasını kazanan drep coin şuan binance altcoin borsasında listelendi. Drep coin büyük altcoin pazarında oldukca düşük marketcap ile dikkatimi cekti bu yüzden birazda olsa yatırım yapacağım. Not ytd. Drep coin internet hizmetlerinde kullanılabilecek blockchain tabanlı itibar ekosistemi yaratmaktadır.  DREP ile blockchaine dayalı kolay kullanıma sahip “connector” ve “toolkitler” yaratılmaktadır.

Drep Coin Nereden Alınır

Drep coin şuanda binance den satın alabilirsiniz. Buraya tıklayarak kayıt olduktan sonra satın alabilirsiniz. Şuan fiyat grafiği aşağıda verdim. Yatırım tavsiyesi değildir fiyatın ne olacağı belli olmaz. Her zaman üzmeyecek yatırımlar yapılması gerekiyor.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.