Kripto Para Haberleri

Trabzonspor TRA Token

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Trabzonspor TRA Token haberini sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. TRA token nedir, yatırım kapsamında TRA token tutulabilir mi; TRA token nereden alınır, gibi soruların yanıtlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

TRA Token

TRA token Trabzonsporun taraftar tokeni olarak çıkarılacak. TRA token kriptopara birimi olarak borsalarda listelenmeye başlayacak. TS Kulübü, TRA token kapsamında Socios Services Limited şirketi ile bir yılı opsiyonlu olmak üzere beş yıllık anlaşma yapıldığını bildirdi.

Socios TRA token ile ilgili olarak şunlara yer verdi;

“Fırtına geldi çattı. Socios.com olarak Trabzonspor’un platformumuza katılan en yeni kulüp olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği Ticaret AŞ’den Borsa İstanbul’a gönderilen ve Kamuyu Aydınlatma Platformunda (KAP) yer alan açıklamada, “Şirketimiz ile Socios Services Limited şirketi arasında, taraftar token ihracı konusunda bir yılı opsiyonlu olmak üzere toplam beş yıllık bir anlaşma yapılmıştır. Yapılan anlaşmaya göre, dijital dünyadaki tüm yatırımcılara ve taraftarlarımıza sunulmak üzere toplam 10 milyon adet Trabzonspor taraftar token ihracı yapılacaktır. TRA kısaltma kodu ile dünyanın en büyük kripto para borsalarında işlem görecek olan ’TRA Token’ların arz başlangıç fiyatı 8 lira olarak belirlenmiştir.” ifadesine yer verdi.

Ne İşe Yarayacak?

Trabzonspor taraftarları kulübün kendi kripto parasını kullanarak kulübe ilişkin birçok farklı konuda söz sahibi olabilecekler. Bunun yanında kullanıcılara kulüp kararlarını doğrudan etkileme imkanı tanıyacak.

Socios.com ekibi tarafından yapılan açıklamada TRA sahipleri futbolcularla tanışmak, maçları VIP olarak izlemek gibi birçok farklı imkandan yararlanabilecekler. Kullanıcılar ayrıca uygulama üzerinden kişisel olarak ödül puanı kazanabilecek, Lider Tablosu’nda yer alabilecekler.

Nereden Alabilirim?

Piyasaya $TRA adıyla sürülecek olan bu kripto para Socios.com ve Chiliz borsasında piyasaya sürülecek

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu