Airdroplar

Bitpanda 15 Euro Dağıtıyor Bitpanda Airdrop

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Bitpanda borsası 10 euro ve 5 euro kazanabilceğiniz şekilde toplam 15 EURO luk airdrop Düzenliyor. Airdrop un kurallarından ve bitpanda 15 EURO nasıl kazanacağız, her türlü detayladan bahsedelim. Bitpanda Nedir Neden para dağıtıyor, Bitpanda kripto alım satım platformudur,

Bitpanda Airdrop

?Anında 10Euro ödül ve hemen çekim
?Bitpanda Borsası, Papara ile işbirliği başlattı ve Türkiye’ye özel kampanya

  • Papara hesabı aç hemen 25 euro değerinde 230TL gönder veya kredi kartı ile yükle
  • Bitpanda hesabını aç, para yatır kısmını aç (Dil ayarları ve para birimi ayarı yapman gerekiyor)
    • Paparayı seç. Anında paranı transfer et. Gelen para ile herhangi bir kriptopara satın al. (Örn: BTC)
  • Satın alma işlemi sonrası anında ödül 10Euro hesabına geçiyor. Ödülle beraber tüm parayı çekebilirsiniz.
    • (230TL yatırdık 320TL çekiyoruz.)

Bonus 5 euro ise Quiz çözerek alıyoruz.
Bitpanda quiz

Bitpanda Airdropunda sizlerden en çok gelen sorulardan


➖Kriptopara değil papara ile normal TL göndermeniz gerekiyor. Kampanya bu şekilde. Kredi kartıyla da para gönderilebiliyor ancak papara ile daha az komisyon kesiyor ve anında hesaba geçiyor. En az 25€ değerinde gönderim yapılmalı.


➖Papara hesabına sadece EFT değil havale yöntemiyle de gönderebilirsiniz. Paparaya para gönderirken havale yaparsanız gece bile hesaba geçer ve IBAN numarasına havale direk yapabilirsiniz. Açıklama kısmına size ait olan kodu girmeniz lazım.


➖Bitpanda hesabında ayarlardan geçerli parabirimini Türklirasını seçiniz. Swap (Takas) sekmesi ile alım-satım işlemini anında yapabilirsiniz.


➖ Bitpanda borsasına kayıt olurken Turkcell SMS almada sorun yaşıyor. Vodafone en sağlamı. Etrafınızda vodafone numarası varsa onları kullanabilirsiniz.


➖Bitpanda 2 yıllık bir borsa ve daha önce de kampanyalar yapmıştı. Sağlam bir borsa. Referans sekmesinden kendi linkinizi alarak arkadaşlarınıza da paylaşın extra 10€ ödül kazanın.

Bitpanda Airdrop Videolu Anlatım

Aşağıdaki Videoda İse bitpanda quiz çözdük 5 Euro kazandık Birde 10 Euro bonusumuzu aldık.

Bitpanda Para Çekme

Bitpanda papara türklirası çekme ve binance kripto para çekme tron çekme TRX ile kripto para transfer işlemi yaptık aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

herkese selamlar arkadaşlar sizlere bir önceki videom da bir puanda borsasından nasıl bir5 € kazanacağımız dan bahsetmiştim ve biz bu bir panda borsasından bizi izleyenler, bizi takip edenler ve beraber çok ciddi miktarda paralar kazandık. Gördüğünüz gibi şurada videosunu çekmiştim. Burada bir5 € nasıl kazanılır diye video çektim ve 1300 kere izlenmiş. Hani bunu izleyenler bol bol kazandı. Şimdi bu parayı nasıl çekiciz? Sizler ondan bahsedeceğim. Öncelikle şu dashboard kısmına gelelim ve burada gördüğünüz gibi 100 € var ve 257 lira var. Bu 257 lirayı 25 Euro aktarım yapıp hani ödülü kazanmak için yapmıştım. Şuradaki 5 euro’luk da best koyu ne beslediğimiz şeyde bm gibi bay nesnenin kendi token var ya. Bit panda borsasında kendi token in adı best token bunu da çözdüğümüz 5 euro’luk izle kazanmıştık. Şimdi bunları nasıl çekeceğimiz den bahsedelim. Şunu öncelikle euro’ya çevirelim. Beste euro çevirelim, satmak istiyorum, sen diyorum. Diyorum. Bunu satıcam. Ve bunu şuan euro’ya satıyor, çeviriyoruz, seviyorum. Başardık 5 € muzu şuan euro ya çevirdik ve şimdide işporta geldiğimizde 105 € muz olmuş olacak. Şu an elimizdeki besler gitti ve her şey euro ya çevirdik. Euro kısmına geliyoruz. Bay diyorsunuz buradan tur onu seçiyoruz. Stronghold yanıt oyuncularımız seçiyoruz. Bakın maksimum 105 eurom var maksimum diyorum. Ve. Onaylıyorum, baina diyorum. Ve tüm paramız turan’a çevrildi. Şimdi işporta geldiğinizde göreceksiniz. Şu an elimizde 101 102 euro’luk bir ton var. Şimdi bu tur onu ilk ben şuan tur onun bir kısmını bains borsasına çekicem. Onun için de şu cüzdan kısmında yatırma çekme var. Yatırıma çekmeye geldik. Ve buradan tr seçiyorsunuz. Ben neden theron seçtim tur onun aktarım ücreti 0 mış, bundan dolayı çektim. Yatırma kısmını yani depozit kısmına geliyoruz. Ve şurası bizim. Turan adresimiz. Turan adresini kopyalıyor uz. Burada bir pandaya geliyoruz. bir pandaya geldik, bunda da saint diyoruz. Tamam böyle yapıyoruz. Maksimum turumuz bu kadarmış, 75 € yolladık. Samar ediyorum.

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Kayıt için gerekli herşeyi yaptım. Kimlik filan hepsi doğrulandı. 250 liralık yatırım yaptım. Sonra bitcoin alıp-sattım fakat hediye verilecek olan 10€ gelmedi nedeni nedir acaba.

    1. bazı referans kodları aktif değil sanırım. referansların bazıları geçersiz sayılıyor bitpanda bonus u alıp kaçanlar için önlem almış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu