BinanceKripto Borsalarından Haberler

trbinance İki Bankayla Anlaştı

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

trbinance İki Bankayla Anlaştı. İşte gündemdeki bomba haber. Binance gözünü Türkiye’ye dikmiş durumda. Binance, farklı bir alan adı altında trbinance (trbinance.com) ileTürk Lirası ile işlem yapılabilecek yeni bir platform açtı. Platform, faaliyete geçmeye hazır hâle geldi. Konu hakkında resmi açıklama ise önümüzdeki günlerde yapılacak.

trbinance

Binance, tr uzantısını alarak trbinance.com adresiyle Türk Lirası ile işlem yapılabilecek yeni bir borsa açtı. Binance, trbinance.com bünyesinde Vakıfbank ve Ziraat Bankası olmak üzere iki devlet bankası ile çalışıyor. Kullanıcıların Türk Lirası yatırabileceği ve Türk Lirası ile işlem yapabileceği platform , Binance’in Türkiye’deki kurulu şirketi BN Teknoloji A.Ş. altında faaliyet gösteriyor.

Platformunda mevcutta Türk Lirası ve USDT çiftleri ile işlem gerçekleştirilebiliyor. BTC ETH, USDT, XRP, BNB ve BUSD olmak üzere 6 ayrı kripto parayı alıp satmak mümkün. İlerleyen günlerde bu sayının hızlı bir şekilde artırılması bekleniyor.

Binance dünyanın en büyük borsası. Borsaya ait bnb coin uzun vadede harikalar oluşturacak. Binance borsasına kaydınız yoksa aşağıdaki Binance kayıt bölümünden kaydınızı oluşturabilirsiniz

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu