Coinler

Unifi Protocol DAO (UNFI)

  • Unifi Protokolü DAO , Merkezi Olmayan Finans (DeFi) ürün geliştirme için araçlar sağlamayı amaçlayan, gözetim dışı, birlikte çalışabilir çok zincirli akıllı sözleşmeler grubudur .
  • Merkezi olmayan bir Otomatik Piyasa Yapıcı (AMM) ve token borsası olan uTrade, Unifi Protokolü DAO akıllı sözleşmelerine dayanan ilk üründür.
  • UNFI , Unifi Protokolü DAO’nun yerel yönetim belirtecidir . Kullanıcılar, UNFI’yi Topluluk Konseyi Temsilcilerine devredebilir ve ödül olarak UNFI kazanabilir. Topluluk Konseyi Temsilcileri, platform için yönetim kararları alır ve daha sonra UNFI tarafından ödüllendirilir. 
  • UNFI jetonlar edilebilir edilen açık piyasadan satın alarak ya göre göç jetonudur UP Unifi tabanlı ürünler üzerinde likidite sağlayarak kazandı.

1. Unifi Protokolü DAO (UNFI) nedir?

Unifi Protokolü DAO, DeFi geliştirme için yapı taşları sağlayan, gözetim dışı, birlikte çalışabilir, merkezi olmayan, çok zincirli akıllı sözleşmeler grubudur. Proje, Ethereum tabanlı DeFi ürünlerinin ekonomisini diğer blok zincirlerindeki büyüyen DeFi pazarlarına bağlamak için bir köprü sağlıyor.

Merkezi olmayan bir Otomatik Piyasa Yapıcı (AMM) ve token borsası olan uTrade, Unifi Protokolü DAO akıllı sözleşmelerine dayanan ilk üründür. uTrade, uPair adı verilen bir grup akıllı sözleşmeden oluşur. Bir uPair içinde birden fazla jeton ticareti yürütülebilir, bu da kullanıcının sınırsız jeton kombinasyonuyla uPairs’de likidite ticareti yapmasına veya finanse etmesine olanak tanır.

Jetonu Unifi Protokolü DAO ekosistem tarafından oluşturulan gelir bir temsili olarak basılmıştır olup. UP tokenlerinin tokenomikleri, sağlanan ödülleri özelleştirmek ve sürdürülebilir bir pazar sağlamak için bir blok zincirinden diğerine farklılık gösterebilir. UP jetonunun maksimum jeton arzı yoktur ve dinamik piyasa fiyat oranlarına göre UNFI ile değiştirilebilir .

UNFI token sahipleri, Topluluk Konseyi Temsilcilerine stake ederek ve devrederek UNFI ödülleri kazanabilirler. Temsilciler ve birden çok blok zincirindeki toplulukları, UNFI tarafından desteklenen Unifi Küresel Yönetişim Modelini oluşturur.

Unifi Coin UNFI Nereden Alınır ?

Unifi UNFİ coin şuanda binance de alım satıma açıktır. Binance Üye olarak Satın alabilirsiniz. UNFI satın almak.
Binance %20 İndirimli Kayıt: https://accounts.binance.com/tr/register?ref=J6FAQG4E

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.