Coinler
Trend

UniLEND (UFT) Coin Nedir?

DeFi ekosistemine bağlı olan, UniLend Finance protokolünün yerel kripto para birimi olan UFT Coin’i bu yazımızda detaylı olarak ele alacağız. UFT Coin nedir, nasıl alınır, fiyatı, avantajları ve dezavantajları nelerdir sorularına yanıt bulmaya çalışacağız.

Binance UFT yayınlanma haberini bu şekilde yayınladı: (uft sahipleri için mutluluğun resmi #1)

UniLend (UFT) Nedir?

UniLend, akıllı sözleşmelere dayalı olarak spot alım satımında ve piyasaların farklı hizmetlerini birleştiren yeni bir DeFi protokolüdür.UniLend, kendisine sahip olan yatırımcılara platform içi ve sınır ötesi ödemelerde alım- satım desteği sunuyor. (hizmet çok başarılı ve güzel)

UFT Coin alım-satım işlemlerinde ise akıllı sözleşme protokolleri devreye girer. Binance üzerinde ise Inovasyon kategorisini eklenmiş bir kripto para birimidir. Bu açıdan yüksek volatilite ile alım-satım’a izin verir.

DeFi ekosistemine bağlı olması onun kredi verme işlemlerinde kullanılabilmesini sağlamıştır. UFT sahibi olan bir kişi ağda krediye ihtiyaç duyan diğer kişiye UFT olarak kredi verebilir. Bunun sonunda ise faiz getirili bir geri ödeme alacaktır. (siz yinede bundan uzak durun)

UFT listelemesi gerçekleştiren borsalar: Uniswap (UFT/ ETH), Binance (UFT/ BUSD ve UFT/ ETH), Bilaxy (UFT/ ETH), Sushiswap (UFT/ ETH), Balancer (UFT/ ETH) ve Bithumb Global (UFT/ USDT) başta olmak üzere birçok borsada listelenir.

#2 Mutluluğun resmi

Sonuç:

UFT Coin kısaca DeFi protokolüne bağlı olarak ödeme sistemi olarak kullanılabilen, UniLend Finance platformu içinde ise yerel kripto para birimi olarak hem hızlı ödeme hem de oy verme adımların kullanılan bir kriptografik varlıktır.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.