Kripto Para Haberleri
Trend

Uniswaptan Dev 24 Şubat Girişimi: Nimbus(NBU) Token Listeleme!!!

Çok önemli bir haberle karşınızdayım dünyanın en büyük merkeziyetsiz borsası Uniswap 24 Şubat 2021 Türkiye saatiyle saat 15.00 da Nimbus(NBU) Tokenini listeliyecek.Peki bu haber neden bu kadar önemli buna yakından bakalım ve size uniswap hakkında önemli bilgiler verelim.

Nimbus Platformu nedir?

Nimbus, sonunda dört yüksek performanslı DeFi dApp’i içerecek olan tam ölçekli bir DAO yönetimli ekosistemdir. Bunlar, gelişen açık finans ekosisteminin en iyi kısımlarını ve geleneksel finansın heyecan verici yönlerini harmanlayacak. 

Kullanıcılar, NBU belirteci tarafından desteklenen tek bir platformdan ondan fazla teşvik edilmiş strateji havuzuna erişecek ve kullanıcılar için yeni kazançlı pozisyonlar açacak.

Örneğin, başlangıç ​​finansmanı ve İlk Halka Arz (IPO’lar) gibi faaliyetlere IPO Hub aracılığıyla katılırlar.

Uniswap’ta NBU Edinmenin Faydaları 

Bu listeden önce, token Nimbus Internal Swap’ta dağıtıldı ve 50.000’den fazla işlem uygulaması kullanıcısının olağanüstü sonuçları oldu. 

Verileri Nimbus Analytics platformu 22 Şubat’ta toplam likiditenin 3,4 milyon doların üzerinde olduğunu ve NBU’nun 1,25 dolardan işlem gördüğünü ortaya koyuyor.

Değer Dağıtımı ve Toplum Duygusunu Güçlendirme

Nimbus, platform faaliyetlerinin doğrudan NBU token sahiplerine fayda sağladığı durumlarda sinerji için tasarlanmıştır. Bunun nedeni, NBU’nun tüm platform çözümlerinde anahtar görevi gören bir yardımcı program belirteci olmasıdır. Bu nedenle, Uniswap aracılığıyla NBU satın alan kullanıcılar, ekosistemin gelişmesine yardımcı olurken bunu çok ucuza yapacaklardır.

Uniswap protokolü, Nimbus Platformu gibi projelerin token’larını üçüncü taraflara güvenmeden kullanıcılara bir model aracılığıyla dağıtabilmesi için tasarlanmıştır. 

Arbitrajı Kullanın ve Para Kazanın

NBU belirtecinin listelenmesi, DeFi kullanıcıları için heyecan verici bir yolculuğun da başlangıcıdır. 

NBU belirteci, hizmet ettiği şeyi göz önünde bulundurarak, sonunda daha merkezi olmayan ve merkezi borsalarda listelenecektir. Bununla birlikte, piyasa yapıcı kullanıcıların ortaya çıkması halinde arbitraj fırsatlarından yararlanma ve bunlardan yararlanma, dolayısıyla sistemi dengeleme fırsatı olacaktır.

Kalabalığın önüne geçen erken benimseyenler, Arbitraj’daki değişiklikleri kırparak makul geri dönüşler elde etmek için birincil konumdadır. 

NBU Tokenlerini Ucuza Edin

Büyük siparişler vermek isteyen kullanıcılar için endişelenmeleri gerekmeyecek. Uniswap’in likiditesi, çevre merkezileştirilmiş borsalardan ve hatta Nimbus’ın Dahili Swap makinesinden nispeten daha büyüktür. 

Buna göre, likidite bir zorluk olmayacak, NBU tokenleri almaya istekli hevesli hayranlar için bir destek olmayacak.

Kuşkusuz, Dahili Swap makinesi daha yüksek bir komisyon alıyor. Ancak bunun tek yolu erdemli bir döngü yaratmaktır. Ücretler, dahili takas makinesinden, jeton sahipleri tavsiye programlarından ve daha fazlasından jeton satın aldıktan sonra hisseye giren likidite sağlayıcılarına geri çekilir. 

Bu simbiyotik, faydalı döngünün nedeni, yalnızca kullanıcı deneyimini iyileştirmek ve kullanıcılar için birden fazla gelir akışı sağlamaktır.

Likidite Sağlama ve LP Staking’den Daha Fazla Kazanın

Özellikle, Nimbus Platformunun likidite havuzları ve LP stake etme, gerçek taşlarprotokolün. Her ikisine de yalnızca NBU token sahipleri tarafından erişilebilir. 

Likidite sağlanması, Nimbus ekosisteminin güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlar. Nimbus havuzlarına likidite sağlayan kullanıcılar, takaslardan alınan işlem ücretlerinin bir kısmını alırlar. 

Yazım olarak, likidite gelişiyor ve son zamanlarda işlem hacimleri 250.000 $ ‘ın üzerine çıktı. Öte yandan, LP staking likiditesini stake etmek, yüzde 100’e kadar APY ile sonuçlanabilir. 

24 ŞUBAT’TA UNISWAP’DAKİ NBU GİRİŞİNİ KAÇIRMAMANIZ İÇİN 5 NEDEN:

NBU’nun Uniswap’e dahil edilmesi, Nimbus platformu ve topluluğu için son derece olumlu ve fırsatçı bir zincirleme reaksiyonun başlangıcıdır. İşte aşağıdaki listenin 5 avantajı

1) HEYECAN VERİCİ TAHKİM FIRSATLARI:

İlk olarak, NBU, DEX ve merkezi borsalarda (CEX) giderek daha fazla işlem gördükçe, bu listeler, token piyasa değerlerindeki dengesizlikler sayesinde inanılmaz arbitraj fırsatları yaratacaktır. NBU platformunun yakın zamanda piyasaya sürülmesiyle ve erişilebilirliğiyle, boşluklar genişlemeden önce Uniswap ile ticarete başlamak için mükemmel bir zaman.

Nimbus platformu DeFi seviyelerine ulaşmak için tasarlandığından, NBU’nun ortaya çıkışı ve arzusu, token değerindeki eşitsizlikler azaltılsa bile topluluk için çeşitli ödül fırsatları sunar.

2) DAHA BÜYÜK TİCARETLERİ DAHA KARARLI BİR FİYATLA YÜRÜTME YETENEĞİ:

Uniswap, en büyük otomatik merkezi olmayan borsa olma özelliği nedeniyle DeFi alanı için birçok likidite sorununu çözer. Uniswap’teki likidite, küçük borsalardan daha yüksek olma eğilimindedir. Bu, döviz kurunu çok fazla etkilemeden daha büyük işlemleri gerçekleştirmeyi kolaylaştırır. Bu yüzden çok işlem yapmak isteyenler için Uniswap’i de deneyin

3) NIMBUS İÇ DEĞİŞTİRME MAKİNESİ İLE SİNERJİ İÇERİSİNDE ÇALIŞMA:

Hangi borsayı kullanacağınızdan emin değil misiniz? Akılda tutulması gereken bazı gerçekler şunlardır:

Nimbus platformunun tüm fonksiyonları sinerji içinde bir arada var olur. NBU jetonlarınızı Nimbus dahili değişimi aracılığıyla aldıktan sonra, bunları likidite olarak kullanabilir, tavsiye programından ödüller alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Bu, kullanıcı deneyimini iyileştirir ve kaynakları korur.

Daha da önemlisi, Nimbus platformu ve tokenomics, platform kullanıcılarının platformdaki her aktivite için birçok ödül akışı almasını sağlamak için tasarlanmıştır. Bu, topluluğu güçlendirir ve platformun başarılı olmasına yardımcı olur.

Örneğin, birisi Nimbus’ın dahili borsası aracılığıyla token ticareti yapıyorsa, her borsa, yönetişim token sahipleri, tavsiye programı katılımcıları, likidite sağlayıcıları vb. İçindir. Diğerlerinin faaliyetlerinden tüm kullanıcı topluluğu yararları için üretilen ödüller.

Uniswap buna pek izin vermiyor. Öte yandan, Uniswap’te jeton ticareti yapmak, nihai hedefiniz yalnızca jeton satın almak veya takas etmekse mükemmel bir anlam ifade eder. Neden? Çünkü Uniswap, Nimbus dahili değişimine göre daha düşük komisyona sahiptir.

4) YÜKSEK MARUZ KALMA VE NBU İÇİN DAHA YÜKSEK TALEP:

Uniswap’e dahil edilen NBU ile, token sahiplerinin sayısında ve genel Nimbus kullanıcı tabanında bir artış beklemek mantıklıdır. Eşzamanlı olarak, daha fazla tüccar ticaret yaptıkça, token yeniden değerlendirme ve tüm topluluk için avantajlar elde etme eğilimindedir.

5) UYGUN PAZAR ŞARTLARINA DAYALI MÜKEMMEL TİCARET ZAMANI:

Gelecekteki sürümler ve Nimbus ve mevcut piyasa koşullarıyla ilgili daha heyecan verici özellik etkinlikleriyle, NBU’nun istisnasız diğer DEX’lerde ve Uniswap’te görünmek için kesinlikle mükemmel bir zamanda olduğunu belirtmiyorum.

Listede saat 15: 00 görünür görünmez avantajlardan yararlanın. 24 Şubat’ta.

Hem dahili hem de harici listelerin, özellikle pazar durumu göz önüne alındığında, kullanıcılarımız için mükemmel sinerjiyi ortaya koyduğu söylenebilir.

Token tutmak ve takas etmek için size avantajlar ve fırsatlar sunar ve NBU’nun toplu olarak benimsenmesinin yolunu açar. Ve bu, Nimbus Platformunun gelecekteki gelişimi için sağlam bir temel sağlar.

Bu fırsatı kaçırmayın ve bu avantajlardan yararlanmak için 24 Şubat 15:00’da Uniswapa gidin.

Uniswap Hakkında

Uniswap, otomatik likidite defteri olarak bilinen nispeten yeni bir iş modelini kullanan benzersiz bir merkezi olmayan borsadır. Uniswap platformu 2018 yılında inşa edildi ve şu anda ERC-20 tokenlerini destekleyen ve MetaMasks dahil cüzdan hizmetlerini destekleyen dünyanın en büyük merkezi olmayan borsasıdır (DEX).

Zincirdeki güçlü bir likidite havuzu sistemi ile Uniswap artık ERC-20 tokenlerini aracılara güvenmeden anonim ve merkezi olmayan bir şekilde anında değiştirebilir. Ek olarak, Uniswap ile, getirdiğiniz varlık çifti arasındaki işlemlerden orantılı ücretler kazanmak için varlıklarınızı likidite havuzlarına bağlayabilirsiniz.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.