Coinler

Utrust UTK Coin Nedir?

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Utrust UTK Coin Nedir? Utrust bu yazımızın başılığı kapsamında ele alınacak önemli bir kriptopara projesi. Yazımızda Utrustun önemi amacına da yer verilecektir.

Utrust kısaca Çevrimiçi Dijital Para Birimleri için Ödeme Entegrasyon Çözümü olarak adlandırılabilir.

Utrust platformu, tüccarların dijital para birimlerini bir ödeme aracı olarak kabul etmelerine olanak tanır. Geleneksel ödeme platformlarının alıcı korumasını ve güvenilirliğini sağlarken dijital para birimlerini ana akım tüketicilere getirmeyi amaçlamaktadır. Satıcılar için bir API ve alıcılar için UX ile. Utrust, e-ticaret, mobil ödemeler ve kripto para biriminin kesişme noktasında duruyor.

Ekip, dijital para biriminin paranın geleceği ve daha açık ve daha kapsayıcı bir finansal sistemin doğuşu olduğuna inanıyor. Utrust’un uzun vadeli vizyonu, dünyanın en başarılı şirketlerine güvenilir bir blok zinciri ödeme çözümü sunarak dijital tüketici para birimi ödemeleri için lider platform haline gelmektir.

Proje, ana akım bir ödeme aracı olmayı hedefliyor: Utrust platformu, kendi yerel belirteci UTK dahil olmak üzere birden çok dijital para birimini destekliyor. Kullanıcılar, sıfır ücretli döviz kuru ile mal ve hizmet satın alabilirler. Ayrıca geri ödemelerde ve bağlı kuruluş tavsiye programımızın bir parçası olarak kullanılır.

UTRUST bir ödeme aracı. Paypal’in faydalarını blockchain teknolojisiyle birleştirip daha iyi bir ödeme aracı geliştirdiler.

Ödeme sistemlerindeki dolandırıcılığın, yüksek komisyonların, yavaşlığın, hacklenmiş kartlarla yapılan alışverişlerin önüne geçme amaçlı kurulmuş bir platform.

ALICI: İstediği ana kripto paralardan biriyle düşük komisyon veya UTRUST Token ile komisyonsuz ödemeyi yapar.

PARA ÇEVİRİLMESİ: Gönderilen kripto para anında gerçek bir para birimine çevirilir. Buradaki amaç kripto paranın markette anlık değişimlerden etkilenmemesidir. Satıcıya az veya daha çok para gitmesinin önüne geçilir.

DİNAMİK HAVUZ: UTRUST parayı havuzda tutar ve satıcıya anında gönderir.

SATICI: Parayı geçerli bir para biriminde alır ve isterse bir banka hesabına çekebilir, cüzdanında bekletebilir ya da başka bir kripto para birimine çevirebilir.

UTrust

Utrust E-İCARET için ödeme entegrasyon çözümü sunarken aynı zamanda işletmeler için dijital para kabul ödeme şekli olarak kullanılabilir.

 • Platform, % 1’lik sabit bir işlem ücreti (2 Ekim 2020 itibariyle) ile tüccarlar için anında işlemler ve anında kriptodan nakde ödemeler sunmayı iddia ediyor .
 • Utrust ayrıca alıcılara tüketici koruması sağlar. Tüketicilerden bir şeyler ters giderse paralarını geri almaları bekleniyor.
 • UTK  aşağıdaki işlevler için kullanılır:
  • Ödeme çözümü olarak Utrust’u entegre eden satıcılar tarafından sağlanan ürün ve hizmetler için ödeme yapmak üzere bir ödeme jetonu .
  • Bir fiat dönüşüm ücretlerinin feragat UTK yerine diğer dijital para birimleri ile ödeme yaparken.
  • Geri ödemeler için bir ödeme şekli olarak .
  • Satış Ortaklığı Programının bağlı kuruluşlarının tüccarlar tarafından üretilen gelirden , bağlı kuruluşlara UTK cinsinden ödenen bir pay alma hakkı sağlar .

Utrust UTK Coin Nereden Alabilirim?

Utrust Kucoin ve Huobi gibi önde gelen borsalarda listeli olduğu gibi dünyanın en büyük borsası olan BİNANCE DA DA listelidir. Binance borsasına ömür boyu %20 indirim kazanmak için kaydolmanız gerekmektedir. Buyrun aşağıda kayıt linkimiz:

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu