Coinler

Frontier Front Coin Nedir?

Frontier Front Coin Nedir, bu yazımız kapsamında ele alınacak bir diğer proje. Açıkçası mcap ve proje kalitesi yatırım mantığında pek esas ve geçerli olan bir faktör. Bu cümleyi baz alınca frontier oldukça makul ve para kazanmanın hakkını verebilecek bir proje. Haydi frontier projesine değinmeye çalışalım.

Frontier tek bir blockchain ağından bağımsız olarak, DeFi ürünlerini bir araya getirmeyi amaçlayan bir layer (katman) olarak tanımlanabilir. Frontier Huobi, Okex, Mxc, Balancer gibi çok önemli borsalarda listeli olup; binance listelemesi ise bizce uzak değildir.

Piyasa değeri

$ 2.660.240 USD

Hacim (24saat)

2,611,203 ABD Doları

Dolaşımdaki Arz

9.348.750 ÖN

Toplam Arz

100.000.000 ÖN

Frontier

Frontier geçtiğimiz günlerde yaptığı özel satış ile birlikte 1,85 Milyon $ fon toplamayı başardı. Gerçekleşen özel satışa katılan birçok önde gelen şirket bulunuyor. Frontier in yazı esnasında gerek hacim gerekse mcap değerine bakıldığında çok cazip olduğu bizce söylenebilir.

Frontier in Özel fon satışına katılan şirketler arasında Alameda Research, FTX, Woodstock Fund, Mechanism Cap, NGC Ventures, CoinGecko, Spark Capital, Black Edge Cap ve Bidesk bulunuyor.

Ek olarak Matic Network (MATIC) kurucularından Sandeep Naiwal da bulunuyor.

Bildiğiniz üzere birçok farklı blockchain ağı üzerinde DeFi çözümleri ve uygulamaları bulunuyor. Frontier tüm ürünlere erisim sunmayı amaçlıyor.

Frontier; Ethereum   Binance Chain, Band, Kava,  ATOM ve Harmony (ONE) ve Solana (SOL) blockchainleri üzerindeki platformların tümü için hizmet verebilecek.

Frontier geçtiğimiz gün yaptığı özel satış ile birlikte 1,85 Milyon $ fon toplamayı başardı. Gerçekleşen özel satışa katılan birçok önde gelen şirket bulunuyor.

Özel satışa katılan şirketler arasında Alameda Research, FTX, Woodstock Fund, Mechanism Cap, NGC Ventures, CoinGecko, Spark Capital, Black Edge Cap ve Bidesk bulunuyor.

Ek olarak Matic Network (MATIC) kurucularından Sandeep Naiwal da bulunuyor.

Özet

Zincirden bağımsız bir DeFi Toplama Katmanı olan frontier in şuan da ana ağda olduğu da düşünülünce ilgi çekici bir proje olduğu aktarılabilir.

Ek olarak StaFi Protocol aracılığı ile Polkadot ekosistemine de giriş yapacak olan Frontier, Polkadot üzerindeki DeFi ürünleri için de hizmet verebilecek.

Frontier kullanıcıları bu sayede farklı protokollerde eş zamanlı kontrole sahip olmakla beraber, tümü üzerinde staking ve en iyi oranlardan swap imkanına sahip olacak.

Frontier bu noktada kendi misyonunu şu şekilde açıklıyor:

Misyonumuz, DeFi’ın eşsiz özelliklerini ve parçalarını hangi ekosistemde olursa olsun kullanıcılara bir bütün halinde sunmaktır.

Hali hazırda web ve mobil uygulamalarını da aktive eden platformun kendi tokeni de bulunuyor.
Yukarıda bahsettiğimiz özel satış ile satışı gerçekleştirilen FRONT token ise platformun kendi tokeni olarak öne çıkıyor.
FRONT Chain üzerinde FRONT kilitleyen kullanıcılar ise Frontier Suite içine dahil edilmiş uygulamalarda ve platformlarda neredeyse hiç “gas” ücreti ödemeden işlemlerini gerçekleştirebilecekler.
Yönetişim tarafından ise gFRONT isimli farklı bir tokene yer verecek Frontier platformu, blockchain üzerindeki karar verme mekanizmasında oy kullanılabilmesi için gFRONT tokenleri kullanacak.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.