Coinler

VIDT COİN V-ID NEDİR?

VİDTCOİN HAKKINDA BİLGİLER

VIDT coin V-ID, blockchain destekli bir veri doğrulama platformudur. Proje, tüm dijital varlıkları güvenli bir şekilde belgelemeyi ve güvence altına almayı amaçlıyor, bu nedenle dijitalleşmede ki yenilikler sahtecilik ve hatalar artık desteklemiyor.

Herhangi bir kullanıcı, bu özel dosyaya karşılık gelen bir karma oluşturacak olan V-ID platformuna bir dosya kaydedebilir ve ardından kullanıcının seçtiği bir blok zincirinde saklayabilir. Dosyadaki herhangi bir değişiklik, karmasını büyük ölçüde farklı hale getireceğinden, V-ID platformu kullanıcı adına herhangi bir dosya kurcalamasını kolayca algılayabilir.

Vıdt coin (“VIDT”) V-ID platformunda ödeme aracı olarak kullanılır. Dosyanın karmasını, zaman damgasını, kişisel ve kurumsal cüzdan adreslerini vb. Kaydeden işlemleri düzenlemek için kullanılabilir.

Vıdt coin Binance Oylama

Binance’in 6. Tur Topluluk Coini Oylaması’nda rakibi MBL e yenilerek Binance’te listelenme hakkını kaptırdı yinede oylama ile dikkatleri üzerine çekti. Vidt coin oylama ile ciddi oranda değer kazandı.

Binance topluluk oylamaları kripto paralar için oldukca değerlenmeye yönelik iyi bir fırsattır. Bitcoin ve altcoin borsası olan binance en büyük pazarlardan birisi olduğu için coinlerin bu pazara girmesi demek oldukca fazla yatırımcı ve trader in dikkatini çekecektir. Kripto paralar günümüzde bir yatırım aracı ve transfer aracı olarak kullanılsada projeleri başarılara ulaşıp ileride oldukca büyük ekosistemlerin tokenomi yani tokenize olmuş ekonomik ürünleri olacaktır. Bitcoin kripto paraların atası ve dijital altın kripto altın olarak adını tarihe yazdığını düşünüyorum.

V-ID, vidt coin ekosisteminde belge sahtekarlığını sona erdirmeyi amaçlayan bir platformdur. Kullanıcıların ve kuruluşların, daha sonra bir kimlikle eşleştirildikleri ve doğrulanmış bir durumla eşleştirildikleri dosyalarını göndermelerini sağlar. V-ID doğrulamayı kaybetmeden dosyayı değiştirmenin imkansız olduğunu iddia ediyor. Belgelerinizi sahtekarlığa karşı korumanın güvenli ve güvenilir bir yolu haline getirin.

VIDT, Ethereum ağında ERC20 uyumlu bir tokendir.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.