Kripto Para Analiz
Trend

Binance’ın gözbebeği Wazirx

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Binance’ın kurucusu ve CEO’su  Changpeng Zhao ‘‘CZ.’’ oldukça teknik, akıllı, cömert, piyasa bilgisine sahip, stratejist ve geleceği öngörebilen bir uzman… Binance borsasını iki senede sıfırdan meydana getirip DÜNYA KRİPTO SİSTEMİNİN BAŞINA OTURTMAK öyle her baba yiğidin harcı değil. Şuan ki piyasa değeri Binance’ın 3.5 milyar dolardan fazla.. Kullanıcı sayısı ise yine 3.5 milyondan fazla.. 

CZ, hakikaten basit birisi değil. Gerek Avrupa, gerek Amerika, gerek Türkiye, gerekse Hindistan vb. Bölgelere sürekli ziyaretler, atılımlar, yatırımlar yapmakta. Oldukça cömert de kampanyalar düzenlemekte. Tabi akıllı dedik ya; kaz gelecek yerden tavuk esirgemiyor.. Ama itiraf etmek gerek ki vermek de öyle kolay değil. Vermeye de bilir; sonuçta artık oturmuş bir düzeni var; uluslararası da milyonlarca farklı kullanıcısı. Ama o durmak bilmiyor; sürekli Binance üzerinden yan borsalar kuruyor, ofisler açıyor, borsa satın alıyor. Son satın aldığı borsa ise WAZİRX. 

Wazirx Binance Detay

BİNANCE’ın gözbebeği WAZİRX..

Wazirx (WRX) Hindistan’ın en büyük kripto borsası. WRX COİN Tıpkı Bitcoin ve diğer kripto para birimleri gibi WazirX tarafından oluşturulan bir jeton. Şimdiye kadar oluşturulmuş en fazla 1 Milyar WRX jeton olacak. Borsa oldukça sade ve kullanışlı ve hızlı bir arayüze sahip. KYC çok hızlı onaylanıyor. WazirX, Web, Android ve iOS mobil, Windows ve Mac uygulamalarında tüm platformlarda sorunsuz ve güçlü bir ticaret deneyimi sunuyor. Sitelerinde belirtildiği üzere Hindistan için yüksek güvenlikli bir ticaret platformu sağlamak için düzenli güvenlik denetimlerine yatırım yapılıyor. Zaten BİNANCE bu borsayı satın aldıktan sonra hiçbir harcama masraf yatırımdan kaçınmayacaktır. Çünkü potansiyeli çok büyük; KOCA HİNDİSTAN.! 

 Binance 5-10 milyon dolar arasında bir tutara aldı bu borsayı. Hatta Ocak ayında yine 100.000 dolarlık dev WRX kampanyası düzenledi. Binance’da wrx tahtası açıldıktan sonra 8X değerlendi. Sonra geri çekilme ile şuan başlangıç fiyatının 4x yükseğinde.. Piyasa değeri ise 16 milyon dolar civarında. 
Binance Komisyon düşürme makalemizi okumalısınız. Tüm komisyon oranları detaylı olarak verildi ve nasıl komisyon düşürülür açıklandı.

Wazirx WRX Potansiyeli

Gelelim Wazirx’in potansiyeline. Binance 3.5 milyondan fazla kullanıcıya sahipken; Binance raporlarında belirtildiği üzere gelecekte belki sayı 100.000.000 lara ulaşan kripto dünyasının hazırlığı içerisinde hamleler yapmakta. Hindistan ise 1.5 milyardan fazla nüfusu ile bu alanda MUHTEŞEM BİR POTANSİYEL. Üstelik geçmişe nazaran ülke üzerinde kriptoya bakış ve yumuşama mesajları bir iki sene içerisinde Hindistan halkı için kriptoya tam anlamıyla geçmek için inanılmaz bir fırsat ve hızlı geçiş evresi olacak. Peki bu süreçte Binance ne yapıyor. 

wazirx binance entegrasyon haberi!

Geçen hafta 14 şubatta WAZİRX-BİNANCE arasında entegrasyon gerçekleşti ki bu muhteşem bir haberdi. Wazirx Wallet binance hesabı içerisinde gözükmekte; kripto paralar ücretsiz iki borsa arasında transfer edilmekte idi. Yani bu durum Binance fiat ağ geçidine derinlemesine entegre edilen WazirX P2P ile milyonlarca Binance kullanıcısı, doğrudan Binance platformunun içinden  P2P motorumuz aracılığıyla USDT satın alabilir / satabilir demekti. Bir anlamda BİNANCE; Wazirx’i köprü olarak kullanacaktı. Yerel halk ülkedeki borsa olarak Wazirx’i biliyor ve buna yönelecekti. Binance bunu önceden gördü ve oldukça uygun bir fiyata milyarlık nüfus taşıyan HİNDİSTAN’’dan bu borsayı satın aldı ?  

WRX COİN de  tüm bu gelişmeler ışığında çok kısa sürede yatırımcılarına güzel kazanç imkanı sundu. Dahası geçtiğimiz hafta 15-20 şubat arasında verilen bilgiler doğrultusunda WRX holderlarına sürprizlerin olduğu haberinin duyurulması ?  ve ardına CHİLİZ (chz) token verileciğinin belirtilmesi ‘‘WRZ için yeni BNB; wazirx İÇİN İSE yeni BİNANCE tanımlanmalarına yol açtı. Hele ki İEO ların wazirx üzerinden yapılacak haberlerinin resmiyet kazanması durumunda ki CZ bunu kesinlikle yapacaktır. Wazirx üzerinden sürekli kampanya, airdrop, yarışma, ödül dağıtımları, stake, lending vb. herşeyi yaparak şuan 16 milyon dolarlık wazirx’i milyar dolarlık büyük pastaya çevirecektir.  

Wazirx WRX coin Nerden Alınır ?

WRX coin şuanda binance den satın alabilirsiniz. Buraya tıklayarak kayıt olduktan sonra satın alabilirsiniz.. Yatırım tavsiyesi değildir fiyatın ne olacağı belli olmaz. Her zaman üzmeyecek yatırımlar yapılması gerekiyor.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu