Airdroplar

Wenx – Zapaygo – Airdrop

Zapaygo hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlayan bir uygulamadır. Günlük yaşamımızda, sipariş için bir kuyrukta bekleriz, bu da bizim için zaman kaybettirir. Zapaygo, önceden sipariş vererek zaman kazanma fırsatı sunar. Siparişten sonra, yapmanız gereken tek şey siparişinizi seçmek veya size gelene kadar beklemektir. Bu kullanımı kolay uygulamayı kullanarak, en sevdiğiniz restoranlar, kafeler, barlar, hatta etkinlik salonları ve stadyumlardan içecek ve yiyecek sipariş edebilirsiniz. Zapaygo sosyal mesafeye yardımcı olur. Zapaygo kullanırken, bir dokunmatik kart makinesi, ATM kullanmanıza ve siparişinizi sipariş etmek ve hazırlamak için halka açık yerlerde beklemenize gerek yoktur. Ayrıca, siparişinizden zaman kazanmanın yanı sıra Zapaygo Uygulamasından da ödüller alabilirsiniz.

?? Yeni Airdrop — Wenx Borsası Airdrop ??

KYC istenmiyor şuan :))))

?? Zapaygo ~5$’lık ZHT Token
?? IEO başlayacak ve listelenecek

1️⃣ Borsaya üye ol (( KYC gerek değil şuan ???))

https://www.wenxpro.com/register/Q9JQKr

2️⃣ Aşağıdaki Botu başlat, botun sizden istediği GÖREVLERİ YAPIN!!
(( UID numaranı profil sekmesinden kopyalayıp yapıştır; telegram ve twitter takip edip, retweet yapın. Retweet linkini bota ekleyin.))

https://t.me/ZapaygoAirdropBot?start=872663709

Bu Yazı yukarda yer verilen airdropa ilişkin yazarın kendi dünyasında anladığı ölçüde nasıl katılım sağlarım sorusuna cevap verme çabasıdır. Malum her airdrop değerini tutmayabilir, çok aşağısında olabilir hatta scam ve kötü amaçlı olabilir. Bunları dikkate alarak başvurunuz. Herkes kendi iradesinden, daha detaylı araştırma yapmaktan sorumludur. Eksiklik olabilir; varsa bildirin.. Bol kazançlar

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu