Coinler

NULS Nedir?

Singapur merkezli blockchain firması NULS; zahmetsizce ölçeklendirmek için oluşturulmuş bir ekosistem. NULS merkezi olmayan bir uygulama (dapp) platformudur, bu yüzden benzer projelerle rekabet etmektedir. Ethereum; en tanınmış rakip. Lisk, yan zincir kullanımı ile benzer bir projedir. Buna ek olarak, NEO ve Cardano önemli bir muhalefet getiriyor. NULS’ın benzersiz değer önerisi, Modüler Kredi Kanıtı konsensüs mekanizmasının tasarımı ve uygulanması ile birlikte gelir.

NULS, bahis yoluyla madencilik yapmak için Kredi Kanıtı (PoC) konsensüs mekanizmasını (dPoS artı kredi notu) kullanan mikro hizmetlere dayalı bir blockchain projesidir. NULS modüler tasarımı, akıllı sözleşmeler, özel zincirler, halka açık zincirler, dApps ve NRC-20 tokenizasyonu için kurumsal düzeyde blockchain çözümleri sağlayan mikro hizmet tabanlı bir çerçeve olan NULSTAR’a sahiptir.

Nuls Coin Özellikler

NULS; son derece özelleştirilebilir bir modüler blokaj altyapısı olan küresel bir blok zincir açık kaynak projesidir; bir mikrokernel ve fonksiyonel modüllerden oluşur. Nuls akıllı sözleşme, çok zincirli mekanizma ve çapraz zincir uzlaşma sağlar. Bu, blok zincirinin teknik engellerini ortadan kaldırmayı, kalkınma maliyetini düşürmeyi ve ticaret alanında blokaj teknolojisinin kullanımını teşvik etmeyi amaçlıyor.

NULS, geliştiriciler için hızlı iş çözümleri sunan açık kaynaklı, kurumsal düzeyde, uyarlanabilir bir blockchain platformudur. Mikro hizmetler, akıllı sözleşmeler, zincirler arası birlikte çalışabilirlik ve anında zincir oluşturma özelliklerine sahip NULS, blockchain benimsemesini kolaylaştırmak için yeni bir endüstri standardı belirliyor.

Ortaya çıkan, kendi kendini yineleyen, açık kaynaklı bir platform olan NULS, yeniliği teşvik ederek ve darboğazları ortadan kaldırarak sektörün geleceğini şekillendirmeye devam ediyor. 

NULS’nin mikro hizmet katmanı tasarımı, geliştiricilerin her şey için hızlı bir şekilde modüller oluşturmasını kolaylaştırır. NULS, minimum blockchain deneyimine sahip geliştiriciler için akıcı, uygun maliyetli, zaman kazandıran çözümler sunar.

Zincir Fabrikası, geliştiricilerin sonsuz modüler çözümler deposundan seçilen modülleri otomatik olarak dağıtarak yeni bir zincir oluşturmasına veya mevcut bir zinciri geliştirmesine izin veren bir kullanıcı arayüzüdür.

Projeye ait ChainBox çözümü, hızlı çalıştırma motorumuzu kullanarak geliştiricilere hazır bir blok zinciri sağlar. Daha sonra Zincirler, Modül Deposundan ek modüller seçilerek ve dağıtılarak herhangi bir amaç için özelleştirilebilir.

Çapraz zincir konsensüsü, nbu projeni ekosistemini dış ekosistemlere ve bilgi ve varlıkların akışkan dolaşımı için diğer blok zincirlerine bağlar.

NULS; BİTZ, OKEX, BİNANCE, HUOBİ, KUCOİN, BİBOX gibi önemli borsalarda listeli olup; ATH’si 8 dolar civarı olup şuan da 0.22 dolardan işlem görmektedir. Yatırım amaçlı alınabilir ve ileriye dönük umut vaad eden bir projedir.

Nuls Coin Nereden Alınır?

NULS’u dünyanın en büyük borsası olan Binance dan almak isterseniz buyrun binance a kayıtlı değilseniz kaydınızı bu adresten oluşturabilirsiniz.

Bu Yazı Yukarda anlatılan Nuls Coini yazarın kendi dünyasında anladığı ölçüde tanıtma uğraşı ve çabasıdır. RİSKTEN- KAR/ZARARDAN YAZARLAR SORUMLU TUTULMAZ/sorumluluk kabul edilmez. Herkes kendi iradesinden, daha detaylı araştırma yapmaktan sorumludur. ”’Detay araştırmak isteyen iradesiyle daha fazla bilgi edinebilir. Eksiklik olabilir; varsa bildirin.. Sadece buraya bağlı kalmayabilirsiniz.” Bol kazançlar

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.