Coinler

Wootrade Woo Coin Nedir?

Wootrade Woo Coin Nedir başlıklı yazımız sizlerle. Wootrade, kripto para piyasasının çeşitlendirilmiş likiditesinin sıkıntılı noktalarını çözmeyi amaçlayan ve sıfır ücret ile borsalar, cüzdanlar ve ticaret kurumları gibi kullanıcılar için yeterli ticaret derinliği sağlayan en iyi kantitatif fonu Kronos Research tarafından kuluçkaya yatırılmaktadır. Daha fazla detay için devam edelim.

Wootrade

Wootrade kurumsal müşteriler için en iyi uygulamayı hedefleyen dijital varlık likidite havuzudur

Marketcap Bilgileri
Yazı esnasında değeri $0,033
Piyasa Değeri $6.491.550 USD
Hacim (24s) $2.966.059 USD

Wootrade, derin likidite, ön uç ticaret GUI’si ve herhangi bir borsa, ticaret masası, cüzdan, dApp veya alım satımla ilgili başka bir platforma entegre olma yeteneği ile tamamlanmış bir katman bir ticaret altyapısıdır. Wootrade, yüksek hacimli kurumsal tüccarlar ve piyasa yapıcılardan gelen indirimlerden yararlanarak perakende tüccarlara ve B2B müşterilerine yüksek derinlikte, sıfır ücretli alım satım imkanı sunar.

WOO, aşağıdakiler için kullanılan yerel jetondur:

 • WOO, premium özelliklere ve sıfır ücret alım satımına erişmek için stake edilebilir
 • Spot / vadeli işlemlerde Wootrade’de teminat olarak kullanılır.
 • Düğüm durumlarına başvurmak için B2B istemcileri tarafından toplanır.
 • Oylama puanı tahakkuk ettirmek için bir yönetişim çerçevesinde kullanılır

Wootrade, kripto para piyasasının çeşitlendirilmiş likiditesinin sıkıntılı noktalarını çözmeyi amaçlayan ve sıfır ücret ile borsalar, cüzdanlar ve ticaret kurumları gibi kullanıcılar için yeterli ticaret derinliği sağlayan en iyi kantitatif fonu Kronos Research tarafından kuluçkaya yatırılmaktadır. Şu anda, Wootrade ürünleri yaklaşık bir yıldır faaliyettedir ve 2.0 sürümüne yükseltilmiştir. Bağlı 10’dan fazla borsa ve ticaret kurumu var. Wootrade, Dragonfly Capital, Three Arrows Capital, Fenbushi Capital ve Hashkey Capital gibi birçok ünlü kurumdan yatırım aldı.

Wootrade Kurucuları Kimlerdir?

Wootrade günde 1 milyar ila 2 milyar dolar arasında işlem hacminden sorumlu, önde gelen bir kantit ticaret şirketi olan Kronos Research tarafından kuluçkaya yatırıldı.

Kurucu ortaklardan Jack Tan ve Mark Pimentel, 2018’de 2 kişilik bir ekibi 3 şehirde 60’tan fazla çalışana dönüştürdü. Jack, 14 yaşında hisse senedi alım satımına başladı ve Carnegie Mellon Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra on yıldan fazla bir süre BNP Paribas ve Deutsche Bank’ta çalıştı.

WOO Coin

Wootrade WOO Coin bir değer görevi görecek ve sistem tarafından oluşturulan taşıyıcıyı ödüllendirecek kendi yerel tokenine sahiptir. WOO belirteci, platforma ilişkin yönetim kararlarını oylamak için kullanılacaktır. WOO, stake etme / madencilik ödül sistemlerinde de kullanılabilir, perakende kullanıcılar WOO ve ETH veya USDT’yi bir varlık yönetimi ürününe yatırabilir ve ödüller alabilir.

Spot / vadeli işlemlerle ilgilenenler için WOO, Wootrade platformunda teminat olarak kullanılabilir.

Wootrade, 30 Ekim 2020’de, genesis’te oluşturulan 3 milyar WOO tokeniyle ana ağını başlattı. % 20’si özel satışta altı ay ile iki yıl arasında devredilerek satıldı. Altı ay ile dört yıl arasında hak sahibi olmak üzere% 20’si ekibe ayrılmıştır. % 5’i danışmanlara ayrılmıştır ve 4 yıldan uzun süredir iktisap edilmiştir. Arzın% 50’si ekosistem ödüllerine ayrılıyor. Wootrade nin coini woo coin dir.

Hatırlatma: Wootrade tarzındaki bir diğer proje Hedget Hget tir. Okumak isterseniz eklemiş olalım..

Woo Token Tahsisi

 • Ekosistem:% 50
 • Takım:% 20
 • Token satışı:% 20
 • Danışman:% 5
 • Likidite yönetimi:% 5

4. Belirteç Bilgileri ve Sürüm Programı

 • Toplam Token Arzı: 3.000.000.000
 • Dolaşan Arz: 197.000.000 (yazı esnasında)
 • Tohum Fiyatı: 0.01 USDT
 • Özel Tur Fiyatı: 0,02 USDT
 • Halka Açık Fiyatı: 0,03 USDT

Token Kilitleme planı ve sürüm planı:

 • Tohum yatırımcıları 24 ay içinde doğrusal olarak serbest bırakılacak;
 • Özel satış yatırımcıları 6 ay içinde doğrusal olarak serbest bırakılacak;
 • Ekip, piyasaya sürüldükten sonraki 42 ay içinde doğrusal olarak piyasaya sürülecek.

Wootrade WOO Coin Nereden Satın Alabilirim?

Wootrade WOO coin, MXC, Hoo.com, Gate.io, Bitmart, Bilaxy, Uniswap ve DODO dahil olmak üzere artan sayıda iş ortağı borsasında işlem görmeye hazır. Tabiki Woo coini dünyanın en büyük borsalarından olan Huobi Global den de alabilirsiniz.

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.