YFİM Airdropu (Telegram Airdroplarına Nasıl Katılırım)

YFİM

YFİM Airdropu (Telegram Airdroplarına Nasıl Katılırım). Yeni airdropumuz sizlerle. YFİM airdrop ödülleri nelerdir, YFİM airdropuna nasıl katılırım gibi soruları hem yazı hemde video çekerek aktardık.

Telegram Airdropu Nedir ve Nasıl Katılırım?

Airdroplara Katılım:

Yfim airdropuna nasıl katılırım sorusuna genel olarak önce şu cevabı aktaralım:

1- Öncelikle mutlaka en az 1 adet telegram ve twitter hesabına sahip olmamız gerekiyor. Hemen hemen tüm airdroplar telegram ve twitter hesaplarını takip etmeyi zorunlu görev olarak sunuyorlar. Airdroplara katılım oldukça kolaydır. Yapılması gereken görevler genel olara telegram grubuna veya kanlına katılım, twitter hesabını takip ve sabit mesajı retweet, opsiyonel olarak facebook, instagram, linkedin, medium gibi hesap takibi, web sitesi üye olma gibi basit görevler yaparak airdroplara katılım sağlayabilirsiniz. Facebook, linkedin, medium, reddit, youtube, instagram, discord gibi sosyal medya hesaplarınızın da olması airdroplara katılım açışından kolaylık ve avantaj sağlayacaktır.

2- Mutlaka 1 adet cüzdan (wallet) açmanız gerekmektedir. Hiçbir airdropa borsa adresi verilmez. Kişisel wallet edinmeniz gerekmekte. Projelerin büyük çoğunluğu kendi blokchain zincirine sahip değildir. Genellikle Ethereum (ERC20) tabanlı olarak oluşturulurlar. Bunlar dışında Binancechain, Tron, Neochain, Eoschain, XLM gibi projelerin blokchain zincirinde de yer alabilirler. Trust wallet Myetherwallet gibi cüzdanlar genellikle airdropları destekler. Detay merak edenler Airdrop Nedir ve Neden Katılmalıyım? yazımızı okuyabilir.

Arkadaşlar malum airdroplar son 3–4 senedir hayatımızın içerisine girmiş durumda. Tabi airdrop deyince bazen akan seller durabiliyor. Öyleki ciddi kazançlar elde edilebiliyor. Bakalım YFİM airdrop katılım şartları nelermiş;


YFİM

YFİM airdropu sizlerle.

??‍♂️??‍♂️ New Airdrop: Yearn Finance Money

?? Total reward: Up to 0.004 adet [~$6] + 0.002 adet [~$3] per referral

?? Start the Yearn Finance Money Botunu başlatın
https://t.me/YFIMAirdropbot?start=r0816457187

?? Telegram zorunlu bir görev.. (kanal ve gruba katılın muhakkak) ETH ERC-20 adresini bota eklemeyi unutmayın..