Coinler

Alpha Finance Lab (ALPHA) Coin Nedir? Nereden Alınır

Binance Akıllı Zincir ve Ethereum’daki DeFi ürünlerinden oluşan bir Ekosistem.

İçerik

ALPHA Finance ÖZET

 • Alpha Finance Lab, Merkezi Olmayan Finans (DeFi) alanında araştırma ve inşa etmeye odaklanmıştır . Alpha Finance Lab tarafından oluşturulan ilk ürün olan Alpha Lending , Binance Smart Chain üzerine inşa edilen algoritmik olarak ayarlanmış faiz oranlarına sahip merkezi olmayan bir kredi protokolüdür.
 • ALPHA belirteci, platformların yerel yardımcı belirtecidir. ALPHA belirtecinin mevcut ve planlanan kullanım örnekleri arasında likidite madenciliği, yönetişim oylama ve stake etme yer alır .
 • Alpha Finance Lab aşağıdakiler üzerinde çalışmayı amaçlamaktadır:
  • Sürdürülebilir verim üretimine izin vermek .
  • Likidite provizyonundaki süreksiz kaybın hafifletilmesi .
  • Gizliliği koruyan jeton takasları oluşturma .
  • Sabit faiz oranları ile kredilendirmeye izin verilmesi .
 • Proje yükseltti 1.67MM USD karşılığında özel belirteç satış yoluyla 0.0125 USD / ALFA .

Alpha Finance Lab (ALPHA) nedir?

Alpha Finance Lab , Binance Smart Chain (BSC) ve Ethereum’dan başlayarak farklı blok zincirlerinde birlikte çalışacak ve kullanıcılara alfa getirecek bir ürün ekosistemi oluşturmaya odaklanan, zincirler arası bir DeFi platformudur.

Alpha Finance Lab tarafından oluşturulan ilk ürün olan Alpha Lending , algoritmik olarak ayarlanmış faiz oranlarına sahip merkezi olmayan bir kredi protokolüdür.

ALPHA belirteci, platformun yerel yardımcı belirtecidir. Token sahipleri, herhangi bir varsayılan krediyi karşılamak için ALPHA tokenlerini stake ederek ağ ücretlerinden bir pay kazanabilirler. ALPHA jetonları, likidite madenciliği ve yönetim oylama için de kullanılabilir.

Alpha Finance Lab, Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon (DAO) aracılığıyla iki düzeyde yönetişimi uygulayacaktır: ürün düzeyinde yönetişim ve Alfa Finans düzeyinde yönetişim. Ürün düzeyinde yönetişim, ALPHA token sahiplerinin belirli Alpha ürünlerinin temel parametrelerine oy vermesine izin verecektir. Alpha Finans düzeyinde yönetişim, ALPHA token sahiplerinin Alpha ürünleri portföyünün birlikte nasıl çalıştığına oy vermesine olanak tanıyacak.

ALPHA Coin Nereden Alınır?

Dünyanın en güvenilir kripto para borsası olan Binance aracılığı ile paritsinde işlem yaparak gönül ratahatlığıyla ALPHA coin alınabilir. Binance Kayıt

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.