Coinler

PERLİN COİN NEDİR?

perlin coin detaylı

Perlin nedir?


Perlin Projesi 2018’de başladı ve Directed Acyclic Graph (DAG) tabanlı Leaderless Proof of Stake (LPoS) blok zincirinde saniyede 30.000’den fazla işlemin yer aldığı noktaya hızla gelişti.

PERLİN PROJESİ ÜRÜNLER

Perlin’in en son projesi PerlinX, gerçek dünyadaki varlıkları Merkezi Olmayan Finans (DeFi) ekosistemine getirmeye odaklanıyor. PerlinX, likidite havuzları ve sentetik varlık üretimi yoluyla gerçek dünya varlıklarının ticaretini sağlamayı amaçlamaktadır. PERL , PerlinX platformunda likidite sağlamak ve sentetik varlıklar (pxTokens ör. PxGold, pxCarbon) oluşturmak için kullanılır.

PerlinX, otomatik bir likidite protokolü olan Dengeleyiciden yararlanır. Dengeleyici ile PerlinX kullanıcıları, gözetim dışı portföy yönetimi için bir araca erişebilir, çünkü Dengeleyici havuzları ayrı ağırlıklara sahip birden fazla farklı tokenden oluşabilir. Başlangıçta PerlinX’te TUSD, BUSD, USDC, BAL ve ETH dahil olmak üzere 5 Dengeleyici havuzu olacaktır. PerlinX arayüzüne bağlanacak ek Dengeleyici havuzları, topluluk talebi ve tercihlerine göre belirlenecektir.Arbitraj yoluyla havuzları / portföyleri yeniden dengeleyen tüccarlardan elde edilen ücretler PerlinX likidite sağlayıcılarına tahsis edilecektir.Tüm PerlinX likidite havuzlarında PERL bulunacaktır. likidite varlığı. Likidite sağlayıcılarını teşvik etmek için ödüller, periyodik olarak yayınlanan aralıklarla PERL, BAL ve UMA şeklinde orantılı olarak dağıtılacaktır. Zamanla başka teşvik jetonları eklenebilir.

Perlin coin founders

Nasıl PERL Alabilirim

PERL Coin’i Global Ve aynı zamanda en hacimli borsa olan binance üzerinden güvenle satın alabilirsiniz.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.