Coinler

ARAGON (ANT)

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Aragon (ANT), Ethereum ağı üzerine kurulmuş, dApps, kriptoprotokoller ve merkezi olmayan otonom organizasyonlar (DAO) oluşturmak ve yönetmek için modüler bir yol sunan merkezi olmayan bir platformdur. ANT ERC-20 jetonu sahiplerinin Aragon Ağını yönetmesini sağlayacaktır.

Proje, ‘Teknoloji’ kategorisinde ’30 yaş altı Forbes 30′ kategorisinde yer alan Luis Cuende tarafından yönetiliyor.

Aragon One; Aragon projesinin kurucuları tarafından kurulan ve projenin başarılı olması için gerekli araçları ve topluluğu oluşturan bir İsviçre şirketidir .

Şirket, öncelikle Aragon projesinin kar amacı gütmeyen kuruluşu Aragon Derneği tarafından verilen hibelerle finanse edilmektedir.

Onların en büyük sloganları;

Merkezi olmayan kuruluşlar
dünyanın en kötü sorunlarını çözebilir.
Bu yüzden Aragon’u inşa ediyoruz.

Aragon, ETHEREUM, blok zincirindeki herkesin merkezi olmayan bir organizasyon oluşturmasına ve yönetmesine izin veren merkezi olmayan bir uygulamadır (dApp) . Proje açık kaynaklıdır ve Aragon Vakfı tarafından yönetilmektedir. Ayrıca gelecekteki gelişimin yönü hakkında karar vermek için oy hakları veren bir token, ANT de içerir. Sonunda ekip, projenin tamamen merkezi olmayan bir otonom organizasyon olmasını ve herkesin blok zincirinde bir organizasyon oluşturması için tarafsız bir yargı alanı olmasını umuyor.

Geleneksel organizasyonlar genel ve idari fonksiyonlar için önemli bir bütçeye sahiptir. Ayrıca, diğer kuruluşlarla işlem yaptıklarında ücretler, gecikmeler ve aracılar birikebilir. Bu, genel ekonomi üzerindeki sürtünmeyi arttırır. Aragon’un vizyonu, paylaşılan bir platformda faaliyet gösteren merkezi olmayan kuruluşlarla olan sürtüşmeyi ortadan kaldırmaktır.

Neredeyse tüm kuruluşların ortak birkaç temel idari işlevi vardır. Yatırımcılara eşitlik sağlamaları, hissedarların yönetişim kararları için oy kullanmasına, para toplamasına, çalışanlara ve yüklenicilere ödeme yapmasına ve muhasebe ve risk amaçları için erişim kontrolü uygulamasına ihtiyaçları vardır. Bu işlevler, ağ üzerine kurulan yeni kuruluşlar için Aragon dApp’in bir parçası olarak standart olarak gelir.

ÖZET OLARAK; Aragon, her türlü işletmenin, içinde biraz merkezileştirme, yani yönetimin varlığı ile blockchain teknolojisini uygulamasına izin verir. Aragon Bitcoin teknolojisi uygulaması, Ethereum platformuyla çalışmak için Microsoft, Linux ve MacOS’ta kullanılabilir. Aragon ağı içindeki ERC-20 tokenleri sahipleri, gerektiğinde akıllı sözleşmelere yönelik güncellemeler de dahil olmak üzere, şirketin gelişiminin çalışma yönünü ve yönünü oylayabilir ve etkileyebilir.  Aragon basit ve anlaşılır bir platformdur, bu yüzden herkes bunu uygulama için kullanabilir. Aragon ile şirketler muhasebe, işlem işleme vb. dijitalleştirebilirler.

MART AYINDA MELEK YATIRIMCI TIM DRAPER YAKLAŞIK 1 MİLYON DOLAR ARAGONA YATIRIM YAPTI. ALDIKTAN SONRA ARAGON COİN %40 ARTTI.. O İSE SATMA NİYETİNDE DEĞİLDİ;

Bir sebepten satın aldım. Merkezi olmayan devlet hizmetlerinin daha fazla kullanılmasını sağlamak istiyorum. Satış yapmaya hiç ilgim yok ”dedi.

Aragon platformu, merkezi olmayan otonom organizasyonlar (DAO’lar) oluşturmak için araçlar sağlar. Şu anda, proje 2018’de başlatıldığından beri 1.000’den fazla DAO’nun oluşturulmasını kolaylaştırdı.

Aragon, herkese merkezi olmayan organizasyonları özel araçlarla yönetme fırsatı veren son derece özelleştirilebilir bir sistemdir. Aragon BLOCKCHAİN’İ kullanarak tüm organizasyonları yönetmek amacına sahiptir . Bu şekilde kuruluşlar geleneksel meslektaşlarından daha verimli olmalıdır. Aragon, dünyadaki herkesin örgütlenmesini mümkün kılarak, sınırsız, izinsiz değer yaratmayı mümkün kılıyor.

Bu Yazı yukarda yer verilen Aragon coine ilişkin yazarın kendi dünyasında Aragon coini anladığı ölçüde tanıtma uğraşı ve cevap verme çabasıdır. RİSKTEN- KAR/ZARARDAN YAZARLAR SORUMLU TUTULMAZ/sorumluluk kabul edilmez. Herkes kendi iradesinden, daha detaylı araştırma yapmaktan sorumludur.

”’Detay araştırmak isteyen iradesiyle daha fazla bilgi edinebilir. Yazıda Eksiklik-Yanlışlık olabilir; Lütfen varsa bildirin.. Sadece buraya bağlı kalmayabilirsiniz.” Bol kazançlar

Binance Kayıt binance kayıt
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı