Blockstack (STX)

MUNEB

BÜYÜMEYE ADAY. POPÜLARİTESİ YÜKSEK. ARKASI SAĞLAM. İLK DUYURUYA ÇIKTIĞINDA KRİPTO ARENASINDA 200 DEN FAZLA UYGULAMA GELİŞTİRİLMİŞTİ ÜZERİNDE.. ŞUAN 300 LERİ GEÇTİ. HER GEÇEN GÜN BÜYÜYOR. GELECEĞİN İNTERNETİ OLUŞTURULURKEN ŞUAN Kİ PİYASA DEĞERİ 45 MİLYON DOLAR.. YATIRIMA ADAY.. AMA BEKLEMELİK. AMA ÇOK UMUT VEREN BİR GİRİŞİM….. BLOCKSTACK ..

Blockstack, kullanıcıların verilerinin sahibi olduğu merkezi olmayan uygulamalar için yeni bir interneti temsil eder. Başka ifadeyle; Blockstack, merkezi olmayan uygulamalar için yeni bir internettir.

Blockstack ile, verilerinize sahip olmanıza izin veren yeni bir merkezi olmayan uygulamalar dünyası var. Blockstack daha iyi gizlilik ve güvenlik sağlar ve kullanıcıları güçlendirir.

Başarılı topluluktaki 12000’den fazla geliştirici, kimlik, depolama ve belirteçler için kullanıcı kontrollü API’leri kullanan merkezi olmayan uygulamalar geliştiriyor.

Blockstack ekibinin dağıtılmış sistemler, güvenlik ve kullanıcı deneyimi konusunda uzmanları vardır. Takımda Princeton, Stanford’dan 5 doktora ve MIT, Waterloo’dan mühendisler var.

Bu proje ile Blockstack ekibi, internetin güvenli olmayan bağlantılar ve veri ihlalleri gibi en yaygın sorunlarından bazılarına bir son vermeyi umuyor. Bazı uzmanlar Blockstack’ın tasarımını Utility Token modelinin ve Venture Capital modelinin evliliği olarak tanımlıyor. 2013 yılında kurulmasına rağmen, Blockstack yakın zamana kadar nispeten bilinmiyordu. Proje, Temmuz 2019’da, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) 28 milyon dolarlık token satışını onayladığı zaman tarihe geçti. SEC ONAYLI İLK TOKEN..

Blockstack, mevcut Web tarayıcınızı kullanarak bu yeni dijital etki alanı için oluşturulan sitelerde ve uygulamalarda gezinmenizi sağlayan bir yazılım yayınlayacak. Yine de bağlantıları tıklatarak veya Web adresleri yazarak, belki de arkadaşlarınızla sohbet etmek veya alışveriş yapmak için yerler bulmak için siteleri yükleyebilirsiniz. Ancak, insanlar Google veya Facebook ile yaptığı gibi, her bir siteyle hesap oluşturmaya ihtiyaç duymak yerine, Blockstack’ın sistemine dayanan sitelerin kullanıcıları kendi dijital kimliklerini (veya kimliklerini) kontrol edecektir. Bilgilerinize ihtiyaç duyan bir siteyi kullanmak için, yalnızca kontrolünüz altındaki bir profile erişim izni vereceksiniz. Bir hizmeti kullanmayı bırakmak istiyorsanız, profilinize ve verilerinize erişimini iptal edebilir ve başka bir yere götürebilirsiniz. Siteler tüm kodlarını bilgisayarınızda, tarayıcıda çalıştıracaktır.

Blockstack’ın vizyonu, girişimin kendisi de dahil olmak üzere herhangi bir şirketten bağımsız olacak şekilde inşa edilmiş bir kimlik sistemi ile mümkün kılınmıştır. Bir kullanıcının verilerini ve kimliğini kontrol etmesini sağlayan kullanıcı adlarını ve ilişkili şifreleme anahtarlarını izlemek için dijital para birimi Bitcoin’i destekleyen dijital defteri veya blok zinciri kullanır. Dünyanın dört bir yanındaki binlerce bilgisayardan oluşan bir kolektif blok zincirini korur ve hiç kimse onu kontrol etmez. BÜTÜN BUNLAR; GELECEĞİ İNŞA EDERKEN ŞİMDİDEN ALINAN YOLDA GÜZEL GÜNLER GÖRÜLECEĞİNİN İFADELERİ DİYEREK YAZIYA ARA VERELİM.

GELECEĞİN İNTERNETİNDE BLOCKSTACK’IN MUHAKKAK İMZASINI GÖRECEĞİZ.

Blockstack (STX) Coin Nerden Alınır ?

STX coin şuanda binance den satın alabilirsiniz. Buraya tıklayarak kayıt olduktan sonra satın alabilirsiniz. Şuan fiyatı görülüyor grafiği aşağıda verdim. Yatırım tavsiyesi değildir fiyatın ne olacağı belli olmaz. Her zaman üzmeyecek yatırımlar yapılması gerekiyor.

Bu widget’ı özelleştirin

Bu Yazı yukarda yer verilen Blockstack coine ilişkin yazarın kendi dünyasında STX coini anladığı ölçüde tanıtma uğraşı ve cevap verme çabasıdır. RİSKTEN- KAR/ZARARDAN YAZARLAR SORUMLU TUTULMAZ/sorumluluk kabul edilmez. Herkes kendi iradesinden, daha detaylı araştırma yapmaktan sorumludur.

”’Detay araştırmak isteyen iradesiyle daha fazla bilgi edinebilir. Yazıda Eksiklik-Yanlışlık olabilir; Lütfen varsa bildirin.. Sadece buraya bağlı kalmayabilirsiniz.” Bol kazançlar