Coinler

OCEAN PROTOCOL

Ocean; Yapay Zeka için Verilerin Kilidini Açmak için Merkezi Olmayan Veri Değişimi Protokolüdür.  

Okyanus Protokolü, görevi protokol ve platforma açık erişim sağlamak, veri yönetimi sağlamak, ağ ekosisteminin büyümesini teşvik etmek ve platformun zamanla daha ademi merkeziyetçi olmasını sağlamak için önlemler almak olan Singapur merkezli kar amacı gütmeyen bir vakıf tarafından desteklenmektedir.

OCEAN (okyanus) protokolü Veri ekonomisi ve ilgili hizmetler için ekosistem, tüketim için veri, depolama, hesaplama ve algoritmaları güvenli bir şekilde ortaya koyan bir tokenize edilmiş hizmet katmanını temsil ediyor.

OCEAN; merkezi olmayan teknolojiyi, güven çerçevesini ve veri ve ilgili hizmetler için bir ekosistemi bir araya getirir. Bu, veri sahiplerinin veri varlıklarının kontrolünü sürdürmesini ve çok çeşitli pazar yerlerine ve hizmetlere erişmesini sağlamak için izlenebilirlik, şeffaflık ve gizliliği garanti ederken verilerin paylaşılmasına olanak tanır.

Ocean protokolü, doğrulanabilir hizmet anlaşmaları olarak hizmet eden kullanılabilirlik ve bütünlük konusunda bir dizi belirleyici kanıtla birlikte tüketim için veri, depolama, hesaplama ve algoritmalar sunan bir tokenize hizmet katmanı sağlar. Sybil Saldırılarına karşı kalite, itibar ve koğuşa işaret etmek için hizmetlerde bahis vardır. Meta verileri depolayıp tanıtarak, varlıkları ve hizmetleri bağlayarak ve fiyatlandırma ile bir lisans çerçevesi sağlayarak keşif kolaylaştırılır.

Ocean protokolü, veri sahiplerinin her bir veri kümesini kontrol etmesi ve tek bir pazara kilitlenememesi için tasarlanmıştır.

Ocean Protocol çekirdek ekibi, büyük veri, blok zincir, yapay zeka ve veri alışverişinde derin bir arka planı, 20’den fazla şirkete başlayan girişimciler, tasarımcılar ve teknoloji uzmanları olarak gerçek iş deneyimi ile birleştiriyor.

OCEAN PROTOKOLÜN SİTESİNDE ŞU CÜMLE YER ALIYOR: BU BİZE IŞIK OLABİLİR. HEDEFİN NE OLDUĞUNA DAİR: ”’ 2016’da dünya 16 ZB veri üretti, ancak sadece% 1 analiz edildi – bunun değişmesi gerekiyor.!

ÇÜNKÜ VERİ DEMEK, gezegendeki en değerli dijital kaynaktır, ancak çoğu kullanılmamış ve kilitli kalmaktadır. Ocean, verilerin kilidini açmaya yardımcı olur. Verileri, depolamayı, hesaplama ve algoritmaları tüketim için güvenli bir şekilde ortaya koyan bir tokenize hizmet katmanıyla veri ekonomisi için bir ekosistem oluşturmaya kendini adamıştır.

Yatırımcılar ICO sürecinde OCEAN üzerine 24 milyon doların üzerinde para topladı.

Bu Yazı yukarda yer verilen Ocean coine ilişkin yazarın kendi dünyasında Ocean coini anladığı ölçüde tanıtma uğraşı ve cevap verme çabasıdır. RİSKTEN- KAR/ZARARDAN YAZARLAR SORUMLU TUTULMAZ/sorumluluk kabul edilmez. Herkes kendi iradesinden, daha detaylı araştırma yapmaktan sorumludur. Al- sat- tut-başvur-kaydol tavsiyesi içermez.

”’Detay araştırmak isteyen iradesiyle daha fazla bilgi edinebilir. Yazıda Eksiklik-Yanlışlık olabilir; Lütfen varsa bildirin.. Sadece buraya bağlı kalmayabilirsiniz.” Bol kazançlar

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.