Coinler

AscendEX’in Yeni Ön Satışı Showcase(SHO) Token Nedir?

Merhaba bu yazımda sizlere son zamanlarda yaptığı ön satışlarla adından sıkça söz ettiren ascendex borsasının yeni ön satışından (Showcase token) bahsedeceğim.

Showcase(SHO) Token Nedir?

$ SHO yardımcı programının Amacı, $ SHO yerel belirtecine dayalı olarak, Showcase’deki Twitch abonelerine benzer bir sistem oluşturmaktır. $ SHO Token sahipleri, web sitesinde bulunan Showcase Staking Dashboard’u kullanarak etkileyicilerde SHO tokenlerini stake etme olanağına sahip olacaklar. Etkileyici tarafından oluşturulan özel içeriğe erişim, Vitrin Uygulamasında özel statü ve belirli NFT Rozetlerini satın almak için özel erişim dahil olmak üzere Orijinal (“OG”) statüsü kazanacaklar.

Etkileyenler, token sahipleri tarafından kendilerine devredilen $ SHO tokenlerinin miktarıyla orantılı olarak, periyodik olarak $ SHO Token ödülleri alırlar. Staking Dashboard, bir Token Ödül Havuzuna erişimi olan ve token stakerlarının kaydını içeren bir Ethereum akıllı sözleşmesine dayanmaktadır. Showcase uygulaması, uygulama içi OG durumunu güncellemek için API aracılığıyla bu kayıt defterine bağlanır.

NASIL ÇALIŞIR

Markanız tarafından desteklenen ve destekçilerinize satılan benzersiz ve nadir sınırlı sayıda rozetler oluşturun. Rozetler, Blockchain’de kalıcı olarak güvenceye alınır ve kopyalanamaz veya aldatılamaz.

ADIM 1

Hayranlarınıza Vitrin’de bir rozet başlattığınızı söyleyin

Rozetinizi satmak için sosyal platformlarınızdaki destekçilerinize ulaşın. İçerik oluşturucu aracına özel erişim elde etmek için doğrulanmış bir içerik oluşturucu olmak için başvurun.

ADIM 2

Özel bir rozet oluşturun ve Başlatın!

Her rozet, kullanımı kolay Oluşturucu aracımızla oluşturulmuş özel ve benzersiz bir öğedir ve kendi tasarımınızı kullanabilir veya şirket içi tasarımcı ekibimizle çalışabilirsiniz.

ADIM 3

Destekçilerinizin markanızı sergilemesine izin verin

Destekçiler rozetinizi satın alır, markanızı yayar ve topluluğunuzu oluşturur. Hayranlar rozetinize gerçekten sahip olur ve uygulamada takas edebilir.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.