CoinlerKripto Para Haberleri

Coinlist Efinity (EFI) Token Ön Satışını duyurdu!!!

Coinlist Ekibi, Geçtiğimiz saatlerde yapılan duyuru ile NFT’ler için tasarlanmış yeni nesil bir blok zinciri olan Enfinity’in; kendi blokzinciri içerisinde kullandığı token’ı olan “EFI” Token’ı ön satışa sunmuştu

Efinity Token (EFI) Nedir? Efinity (EFI) Coinlist Ön Satışı.

Peki nedir bu Efİnity ve kendi blokzinciri EFİ? Onları Coinlist’e sokacak kadar özel olan ne var? Efinity ne zamandır var ve ne amaçla kullanılmakta? Gelin birlikte bu sorulara ve ön satış ile ilgili detaylara birlikte cevap bulalım;

Efinity (EFI) Nedir?

Efinity, NFT’ler için tasarlanmış yeni nesil bir blokzinciridir. ERC-1155 NFT Token standartına sahip olan Enjin projesi olan Efinity Polkadot çoklu blokzinciri üzerine kurulmuş olan zincirler arası bir NFT ağıdır. Efinity çevre dostu, ölçeklenebilir ve NFT’lerin akıllı telefonlar kadar yaygın hale gelmesi için kullanımı kolay olacak şekilde inşa edilmiştir.

Efinity destekçileri arasında Microsoft, Samsung, BMW gibi ATARI gibi büyük global firmalar bulunuyor. Oyun platform devi Enjin‘in ekibi tarafından oluşturulduğu için, gittikçe büyüyen oyun NFT dünyasına hızlı bir giriş yapması muhtemel. Efinity Binance’in da desteklediği ilk ciddi NFT projesi olarak öne çıkıyor.

Enjin, Polkadot’un ölçeklenebilirlik için uygun bir platform olduğunu düşünüyor. Ethereum’u geliştirmek için tasarlanan Polkadot, Enjin’e göre Efinity’e benzer özellikler gösteriyor. Enjin için Efinity, yalnızca Ethereum üzerinde değil, diğer ağlardaki NFT platformlarını güçlendirmek ve onlarla iş birliği yapmak üzere tasarlandı.

Efinity’nin saniyede 700 ile 1.000 işlem yapma kapasitesi olacağı belirtilmektedir. Ethereum’da ise bu 15 TPS’dir. İlerleyen zamanlarda, Enjin ve Polkadot’un ortak çalışmaları sonucunda işlem hızında artış olması bekleniyor. Bununla birlikte, Efinity kullanıcıları, yaklaşık %2.5 olmak üzere değişen oranlarda işlem ücreti ödeyecekler.

EFI Token platform üzerinde üzerinde nasıl işliyor?

Platformdaki her NFT, Enjin ekosisteminin yerel tokenı ENJ destekli olacak. Aynı zamanda Efinity token (EFI) adı verilen yeni bir token oluşturulacak. Paratokens standardı çerçevesinde oluşturulacak olan bu token, platformun ilk tokenı olacak. EFI tokenın toplam arzı 2 milyar olarak belirlendi. Kullanıcılar, ENJ token stake ederek EFI elde edebilecekler.

Enjin CEO’su Maxim Blagov, Efinity hakkında şunları söyledi:

“NFT’ler için çığır açıcı bir blockchain oluşturuyoruz. Efinity, 2017’de öncülük ettiğimiz NFT’lerin nihai bir sonucudur. Bu yeni nesil ağ; aynı zamanda bir fikir, vizyon, hareket olmanın yanı sıra dünya çapında ücretsiz, merkeziyetsiz, herkes tarafından erişilebilir bir ağ olacaktır.”

Efinity’nin Özellikleri;

Her NFT için Bir Ağ; Polkadot üzerinde kurulmuş olan Efinity kısa işlem süreleri ve düşük ücretlere sahip herhangi bir zincirden bir ağa taşınmasına izin verir
Ödül Dağıtımı; Efinity madencileri değil ağ katılımcılarını ödüllendirir.
Sade ve kullanışlı Efinity’de transfer ücretleri ihmal edilebilir düzeyle olup işlemler 6 saniyede onaylanır kullanıcıların bir blokchain cüzdanına bile ihtiyacı yoktur.

Coinlist Efinity (EFI) Önsatış katılım şartları;

Token AdıEfinity (EFI)
Satış ZamanıKayıt Başlangıcı: 2 Haziran, 2021 Katır Bitiş Tarihi: 18 Haziran 2021, 03:00 TSİ

Satış Başlangıç Tarihi: 24 Haziran 2021, 20:00 TSİ
LockupToken Satış fiyatı 0.20 dolar olup, Tokenler 4 Ağustos 2021’den itibaren 9 ay boyunca kademeli olarak serbest bırakılır.
Supply LimitsÖn Satış Token Arzı 100 milyon Token
Minimum & Maksimum Katılım BedelleriMinimum Katılım Bedeli: $100

Maksimum Katılım Bedeli: $500
Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.