Coinler

Coinlistin Yeni Bombası Covalent(CQT) Token ve İCO satış Detayları Nedir?

Covalent, milyarlarca blok zinciri veri noktasına görünürlük getiren ve tüm blok zinciri ağlarındaki varlıklara şeffaflık sağlayan birleşik bir API sağlamasıyla benzersizdir.

Covalent(CQT) Token Nedir?

Milyarlarca blockchain veri noktasına görünürlük sağlayan birleşik bir API

Covalent, yüz milyarlarca veri noktasından anlam oluşturmak için büyük veri teknolojisinden yararlanır, yatırımcılara eyleme geçirilebilir içgörüler sunar ve geliştiricilerin kaynakları kuruluşlarında daha yüksek fayda hedeflerine tahsis etmelerine olanak tanır.

Covalent, küçük bir avuç zincirden zahmetli bir şekilde veri elde etmek yerine, düğümler, zincirler ve veri akışları dahil düzinelerce kaynaktan bilgi toplar. Covalent API daha sonra son kullanıcılara, tüm dijital varlık türlerinde mevcut ve geçmiş yatırım performansı dahil olmak üzere, cüzdana göre kişiselleştirilmiş veriler sağlar. En önemlisi, Covalent, ilgili tüm verileri tek bir API arayüzünde birleştirerek bu verileri hızlı ve tutarlı bir şekilde döndürür.

Kovalent Ağın yerel belirteci olan Kovalent Sorgu Jetonu (CQT). CQT 1) token sahiplerinin yeni veri kaynakları, belirli coğrafi konumlar ve veri modelleme gereksinimleri gibi sistem parametrelerini değiştirmeye yönelik teklifleri oyladığı bir yönetişim belirtecidir ve 2) sorguları yanıtlamak için doğrulayıcıları ödüllendiren bir stake varlıktır.

Covalent konusunda heyecanlanmamızın birkaç nedeni:

  • En ayrıntılı blok zinciri verileri için tek durak noktası – Covalent, her bir akıllı sözleşme, kullanıcı dengesi ve konumu ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm blok zincirlerini indeksledi ve kodunu çözerek birleşik bir API aracılığıyla kolay erişim sağladı.
  • Kodsuz bir çözüme sahip birden fazla blok zinciri mevcut – Covalent, çok zincirli bir geleceğe inanıyor ve yalnızca Ethereum blok zinciri için değil, Binance Akıllı Zincir, Avalanche, Fantom ve Polygon (eski adıyla Matic) için en zengin verileri sağlıyor. Covalent, ilgili tüm blok zincirlerini endekslemeyi taahhüt eder ve düzenli olarak yeni blok zinciri desteği eklenir. Covalent API, bir geliştiricinin farklı zincirlerden zincir üzerindeki verilere erişmesinin en kolay yoludur – API uç noktasındaki chainId’yi değiştirmeniz yeterlidir.
  • Covalent API ile inşa edilen 100’den fazla proje – Kripto alanında Consensys, Zerion, 0x, NFTX ve daha fazlası gibi önde gelen projeler de dahil olmak üzere Covalent API ile inşa edilen 100’den fazla proje var. Covalent, dApp’larının kullanıcı arayüzüne güç sağlamak için sorunsuz, kodsuz bir çözüm arayan geliştiriciler için tercih edilen çok zincirli veri sağlayıcısıdır. Covalent, her türlü karmaşık ihtiyacı karşılayabilen eksiksiz bir indeksleme sorgulama çözümleri paketi sunar.

İCO satış Detayları Nedir?

Satış, 29 Nisan 00:00 UTC’de gerçekleşecek ve tüm uygun * katılımcılar için farklı koşullara sahip üç fiyat kademesine sahip olacak:

  • Satış 1: Jeton başına 0,35 ABD doları, kilitlenme yok, maksimum 1.000 ABD doları
  • Satış 2: Jeton başına 0,3 ABD doları, 12 aylık doğrusal sürüm, maksimum 2.000 ABD doları
  • satış 3: Jeton başına 0,25 ABD doları, 24 aylık doğrusal sürüm, maksimum 3.000 ABD doları

İco Satış Video

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.