Binance Academy Nedir ?

Binance Academy Nedir

Kripto paraların ve Blokchain teknolojisinin gelişmesiyle birlikte bu konuda kendini geliştirmek isteyenlerin kullanabileceği bir çok platform bulunmaktadır. Bu platformların başında Binance Academy gelmektedir. Binance Academy Nedir ?

Kripto paralar ve Blokchain teknolojisi hakkında bir çok bilgiye ulaşabileceğiniz, içerisinde 280’den fazla farklı konuda eğitici makale bulabileceğiniz hatta bu içeriklere 21 farklı dilde ulaşabileceğiniz, akademik ve teknik anlamda bütün sorularınıza yanıt bulabileceğiniz bir platformdur.

Binance Academy platformunu detaylı kullanmak için öncelikle bir Binance hesabınız olması gerekmekte. Sizlerin bir Binance hesabı yoksa %20 Komisyon indirimi kazanbileceğiniz ve bir çok fırsattan faydalanabileceğiniz indirimli kayıt linkimizden kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Binance borsasına kayıt işlemlerini detaylı olarak anlattığımız ”Binance Kayıt Nasıl yapılır ” makalemizi mutlaka okumalısınız.

Kayıt işleminin ardından artık Binance Academy dünyasına dahil olabilir ve kendinizi kripto sektörü ve blokchain konusunda geliştirmeye başlayabilirsiniz.

Binance Academy ilk olarak makale ve içerikleri sizler için 3 kategoriye ayırdı. Bu içerikler zorluk derecesine göre ; Yeni Başlayanlar , Orta Düzey ve İleri Düzey olarak kategorilere ayrılmıştır. Sizler bu sayede seviyenizi seçebilir ve seviyenize göre kendinizi geliştirebilirsiniz.Konular kısmında ise bilgi edinmek istediğiniz içerikleri de özgürce seçebilirsiniz.

Binance Academy

Binance Academy platformunda bulunan ‘Kurslar’ sekmesini tıklayarak aktif olan kurslara katılabilir,kurslar neticesinde soruları cevaplandırarak ödüller elde edebilirsiniz.

Binance academy

Öğren & Kazan (Learn & Earn) platformu sayesinde Blockchain bilglerinizi geliştirebilir, kısa testleri çözerek ücretsiz kripto kazanabilirsiniz.

Binance Academy

Binance borsasına komisyon indirimli kayıt linklerimiz:

✔️ Binance Borsasına %20 Komisyon İndirimli Kayıt Linki

✔️ 🇹🇷 Binance Türkiye’ye %10 Komisyon İndirimli Kayıt Linki

Bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamı gelsin istiyorsanız Telegram,Youtube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.