BinanceKripto Borsalarından Haberler

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Kurucusunun Davranışı Nedeniyle Bitcoin SV’yi Borsasından Silmeyi Düşünüyor

BTCSV Binanceden Delist Edilecek

Binance Borsası kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, eğer BSV bin kurucusu Craig Wright’ın davranışlarını değiştirmezse Bitcoin Satoshi Vision’ı (BSV) delist edeceğini söyledi. Topluluk, Zhao’nun uyarısına #DelistBSV hashtagı yaratarak tepki verdi.

Binance BTCSVyi Neden Delist Ediyor?

Atıığı tweetlerde gerçek Satoshi Nakamato olduğunu idda ettiği için #DelistBSV ile tehdit edilen Wright’ın avukatı, Wright ın Satoshi Nakamoto olduğunu iddia etmediğini ”belirtti. Açıklamada, Bitcoin’in whitepaper ını yazdığını, ilk Bitcoin işlemini gönderdiğini ve ağın geliştirilmesinde bütünleyici bir rol oynadığını iddia ediyor. Bitcoin topluluğu, Wright’ın kendisine “faketoshi” lakabını kazandıran iddialarına inanmıyor.

WikiLeaks, “Bitcoin’in mucidi olduğunu iddia eden belgelerin kanıtlanmış bir sahtekarın belgeleri ” olarak nitelendirdi. Cointelegraph’ın geçen yılın sonunda aktardığı haberde, bir ABD mahkemesi, Craig Wright’ın, ölen Bitcoin geliştiricisi David Kleiman’ın mal varlığının 1,1 milyon BTC’ye kadar olduğu iddia ettiği için kendisine karşı 4 milyar dolarlık bir mal varlığı bırakılması talebini reddetti.

Binanceden BTCSV Delist Açıklaması Geldi

Kripto Para Borsası Binance tarafından yapılan açıklama ile BTCSW delist haberimiz doğrulanmış oldu. Borsadan yapılan açıklama ile aşağıdaki gerekçelere dayanarak delist kararı verildiği bildirildi.

Binance Resmi Açıklaması

Binance’ta, beklediğimiz yüksek standarda uymaya devam etmesini sağlamak için listelediğimiz her dijital varlığı düzenli olarak gözden geçiririz. Bir Kripto Para veya token bu standarda uymadığında veya sektör değiştiğinde, daha derinlemesine bir inceleme yaparız. Bunun, tüm kullanıcılarımızı en iyi koruduğuna inanıyoruz.

Bu incelemeleri yaparken, çeşitli faktörleri göz önünde bulunduruyoruz. Dijital varlıkları listeden çıkarmaya karar verip vermediğimizi belirten bazı şeyler:

  • Ekibin projeye bağlılığı
  • Geliştirme faaliyetinin düzeyi ve kalitesi
  • Ağ / akıllı sözleşme istikrarı
  • Halkla iletişim seviyesi
  • Periyodik durum tespiti taleplerimize duyarlılık
  • Etik olmayan / sahte davranış kanıtı
  • Sağlıklı ve sürdürülebilir bir kripto ekosistemine katkı

En son yaptığımız incelemelere dayanarak, BTCSVnin bu standartlara uymaması nedeniyle UTC 10:00 22-04-2019 tarihinde BTCSV tüm işlem çiftlerinde alım satım işlemleri durdulmasına karar verilmiştir.

BTCSV Delist Önemli Konular

  • Tüm işlem emirleri, ilgili işlem çiftlerinde işlem durdurulduktan sonra otomatik olarak kaldırılır.
  • İşlemler sona erdikten sonra varlıklarınızı görüntülemek için lütfen Fonlar sayfanızdan “Küçük varlıkları gizle” yi seçmediğinizden emin olun.
  • Bu Kripto Para ve ve Tokenlerin Binance’ten çekilmesi, 2019/07/22 tarihine kadar saat 10: 00’da UTC’de desteklenmeye devam edecektir.

Kripto ekosistemini şeffaflığı ve uzun vadeli sürdürülebilir büyümeyi teşvik edecek şekilde oluşturmaya devam ettiğimiz için desteğiniz için teşekkür ederiz.

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.