Binance

Binance Papara ile Türk lirası Yatırma Çekme

Binance kısa süre önce türk lirası ile ilgili verdiği heyecan verici twitlerin ardından türk lirasını papara ile yatırma çekme işlemlerini başlattı.

bitcoinairdrop.net ve coinmühendisi olarak binance türk lirası yatırmayı anlatacağız henüz binance uygulamasında entegre olmasada. Bu linkten binance papara buraya tıklayarak binance türk lirası yatırabilirsiniz.

Binance türk lirasını eklemesi yerli kripto para bitcoin alım satım borsalarını etkileyecektir. Kullancılar en büyük altcoin borsası binanceden direk türk lirası ile işlem gerçekleştirecektir. Yerli kripto para borsaları btc türk paribu gibi köklü borsalardanda bir kaç hamle beklemekteyiz.

Binance Türk lirası yatırmak için cüzdan a tıklayın ardından türk lirası yatır seçeneğini seçin ve papara hesabınızı bağlayın 1 saniyede para hesabınıza geçecektir.

Binance Komisyon düşürme makalemizi okumalısınız. Tüm komisyon oranları detaylı olarak verildi ve nasıl komisyon düşürülür açıklandı.

Türk kripto para kullanıcıları binance papara işbirliğini gayet güzel karşıladı ve olumlu tepkiler verdiler. Daha önce binancede kripto para almak veya satmak için hem binance hemde yüksek komisyon alan yerel borsaları kullanıyorduk şimdi sadece binance papara ile kolaylık sağlandı.

Binance en büyük altcoin borsasıdır binance kayıt tıklayınız..

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.