Airdroplar

Binance Tl yükleme

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Binance türk lirası nasıl yüklenir.

Eski versiyonda binance tl yükleme işlemi yoktur ama artık var. Eskiden yerel kripto para borsalarından bitcoin veya herhangi bir kripto para satın alıp binanceye kripto para olarak gönderiliyordu.

Binance forma yani fiat para birimi için açtığı binance forma ve kayıt olalımı. Buraya kaydediyor olabiliriz.

Artık binance tl yatırma başladığı zaman banka havalesi ile tl yüklerken kripto para satın alabileceğiz. Binance Komisyon düşürme daha az alım satım komisyon ücreti ödemek için makalemizi okuyunuz.

Jersey

Peki binance tl yükleme işlemi nasıl olucak binance.je türk lirası eklenicek ve banka transferi yaparak rahatlıkla alım yapılabilcek. Şuanlık sadece paribu btcturk veya bitexen gibi borsalara türklirası trasfer edip kripto para satın alıcı alıp kripto para transferi yaparak binanceye aktarım yapabiliyoruz. Binance tl yükleme işlemi şuanda mevcut değil. Peki binance tl yükleme yapılmıyorsa, kripto para satın alıp nasıl gönderirim derseniz https://t.me/Coinmuhendisitelgraf grubumuza gelirseniz detaylı bilgi edin . Kripto para transfer işlemi önemli bir işlemdi.

Kripto Para alma Binance aktarma

Kripto para alıp binanceye tl aktarma yöntemi.

Öncelikle yerel bir borsaya kayıt olup kimlik doğrulaması yapınız. Borsayı tavsite ederim

bitexen kayıt ol

Kayıt olup kimlik doğrulaması yapıltan sonra, açılanm bölümünden tl tarihinde gelip yatır a tıklıyoruz. Burda tl yatırırken dikkat etmemiz gereken kısım Sadece kendi adınıza açılmış bir hesaptan para yatıştırabilir ve işlem yapabilirsiniz.

Aldığınız tl ile bitcoin alıyorsunuz. Binance tl aktarma işlemi bitcoin olarak yapılır. Bitexenden bitcoin çek e tıklayıp binance bitcoin hesabınıza aktarıyorsunuz. Fazla detaylı olarak anlatmadım sizde binance tl ödeme yapalım, bizlere ihtiyacınızdan, tam olarak değilsiniz.

https://t.me/Coinmuhendisi grubumuzda size admin yönetici ve grup üyeleri yardımcı olacak.

Binance Kayıt binance kayıt

Talha Infal

Blokchain gönüllüsü, kripto para uzmanı ve Girişimci. Yazar, araştırmacı analist.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu