Üst Reklam bitcoin al
Bitcoin Haberleri

Bitcoin Fiyatı Yükseliyor

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Çin başkanı blokchain geleceğin teknolojisi yorumu yaptı. Bitcoin fiyatı ne olur, blokchain bitcoin teknolojisi olduğu için bitcoin hızla değer kazanmaya başladı 24 saat içinde %25 değer kazanarak 7500 dolardan 10bin doların üzerine çıktı.

Bitcoin fiyatı şiddetli şekilde yükseliyor, peki sürekli bir yükseliş mi yaşanır. Evet tarih boyunca muhtemel teknolojisi ve merkeziyetsiz olması sebebi ile yükseliş yaşayabilir. Tabiki bitcoin fiyatı zaman zaman düzeltmeler yaşayacaktır. Bitcoin boğa piyasası önümüzdeki zamanlarda 2017 boğasından daha uzun olacaktır. Arz talep oranına göre fiyat değişiklik gösterecektir. Devletler global şirketler bu piyasaya giriş yapmaya başladığı zaman bitcoin fiyatı çok daha fazla olacaktır.

Bitcoin Fiyatını Ne etkiler

Bitcoin fiyatını genellikle talep etkilemektedir, Bitcoin talep aynı kalsa bile fiyatı yükselebilcek bir sisteme sahiptir. Bu sistem bitcoin üretim zorluk ve yarılanma ile alakalıdır. Bitcoin her 4 yılda bir üretimi yarıya düşürülcek şekilde açık kaynak kodu ile belirtilmiştir. Kripto paralar ın çoğuda bu tarz ekosistem geliştirmektedir.

Bitcoin fiyatını üretim talep ve haberler belirlemektedir. Örneği çin başkaının bitcoin teknolojisi blokchaini övemesidir. Dünya artık çok hızlı eski ekonomik sistemler hızına yetişemiyor. 2 saat içinde yurtdışında yüzlerce kilometre uzaklıkta bir ülkeye gidebiliyorsunuz ama hızlı bir para transferi yapamıyorsunuz. Bu yüzden bitcoin ve kripto paralar kolaylık sağlamakta ve geleceğin finans yatırım alanının altyapısını oluşturmaktadır.

Binance Kayıt binance kayıt
Etiketler

Talha Infal

Blokchain gönüllüsü, kripto para uzmanı ve Girişimci. Yazar, araştırmacı analist.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı