Bitcoin Haberleri

Bitcoin Fiyatı Yükseliyor

Çin başkanı blokchain geleceğin teknolojisi yorumu yaptı. Bitcoin fiyatı ne olur, blokchain bitcoin teknolojisi olduğu için bitcoin hızla değer kazanmaya başladı 24 saat içinde %25 değer kazanarak 7500 dolardan 10bin doların üzerine çıktı.

Bitcoin fiyatı şiddetli şekilde yükseliyor, peki sürekli bir yükseliş mi yaşanır. Evet tarih boyunca muhtemel teknolojisi ve merkeziyetsiz olması sebebi ile yükseliş yaşayabilir. Tabiki bitcoin fiyatı zaman zaman düzeltmeler yaşayacaktır. Bitcoin boğa piyasası önümüzdeki zamanlarda 2017 boğasından daha uzun olacaktır. Arz talep oranına göre fiyat değişiklik gösterecektir. Devletler global şirketler bu piyasaya giriş yapmaya başladığı zaman bitcoin fiyatı çok daha fazla olacaktır.

Bitcoin Fiyatını Ne etkiler

Bitcoin fiyatını genellikle talep etkilemektedir, Bitcoin talep aynı kalsa bile fiyatı yükselebilcek bir sisteme sahiptir. Bu sistem bitcoin üretim zorluk ve yarılanma ile alakalıdır. Bitcoin her 4 yılda bir üretimi yarıya düşürülcek şekilde açık kaynak kodu ile belirtilmiştir. Kripto paralar ın çoğuda bu tarz ekosistem geliştirmektedir.

Bitcoin fiyatını üretim talep ve haberler belirlemektedir. Örneği çin başkaının bitcoin teknolojisi blokchaini övemesidir. Dünya artık çok hızlı eski ekonomik sistemler hızına yetişemiyor. 2 saat içinde yurtdışında yüzlerce kilometre uzaklıkta bir ülkeye gidebiliyorsunuz ama hızlı bir para transferi yapamıyorsunuz. Bu yüzden bitcoin ve kripto paralar kolaylık sağlamakta ve geleceğin finans yatırım alanının altyapısını oluşturmaktadır.

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.