BinanceCoinler

Stox STX Coin Nedir? Tahmin Yap Kripto Para Kazan

Stox coin tahmin pazarını ekosistemini ele alab stx coin nedir? Bitcoinairdrop.net ve coinmühendisi ekibi olarak size bu yazımızda anlatacağız. Tahmin yürüterek kripto para kazanmak için en güzel sağlam finansa dayanmış uygulamala geliştiren stox u hemen inceleyelim.

Stox Stx coin Nedir

Stox Blockchain Tahmin Piyasaları Platformu, STX Token tarafından desteklenmektedir

Stox app, tahminler yürütebileceğiniz stx coin ile oy verip tahminler yapıp stx coin kazanabileceğiniz bir ekosistem kuruyor. Stx ile anketler oylamalar tahminler yürütebileceğiniz bir pazar. Örneğin aşağıda kullanıcıları açmış oldukları tahminlerden bir kaçını görebilirsiniz.

Aşağıdaki fotoğrafta ise la liga için oluşturulmuş bir maç tahmininde bulundum 2 maça beraberlik tahmini yürüttüm diğer tüm tahminleri ve oranlarını görebiliyorsunuz. Tahminlerim tutarsa kazanacağım stx coinlerde yazıyor.

Stox tüm ekosistemler üzerine tahminler kurulabilecek. Sadece futbol veya spor ile sınırlı değildir tahmin pazarı üzerine aklınıza ne geliyorsa Politika tahminleri, seçimler, teknoloji, kripto, borsalar tahmin yürütülebilecek tüm alanlarda geliştirilcektir. Stox global çapta bir çok proje ve şirketle ortaklıklar kuruyor e tahmin ekosistemini büyüyor.

Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.