Bitcoin Haberleri

Bitcoin kaç dolar olur? Bitcoin 100000 dolar olur mu?

Bitcoin kaç dolar olur? Bitcoin 100000 dolar olur mu? Evet boğa sezonunda olunca akıl inanılmaz hedefler üretiyor. 1 milyon dolar 440000 dolar 330000 dolar 100000 dolar 60000 dolar. Bitcoin bitcoin bitcoin. Herkesin dilinde. Herkesin peşinde koştuğu nazlı yar. Kimseye bakmıyor. Kimseyi dinlemiyor. Öldü bitti denilen yerde 10x yapıyor. Martta değil miydi 3700 dolar. Şimdi oldu 27000 dolar. Bunun adı bitcoin arkadaşlar.

Evet devletler hizaya geçerken şirketler peşinde koşarken bankalar kriptopara satmaya hazırlanırken borsalar hisse senetleri yanında kripto satmaya hazırlanırken kriptoborsaları yasal düzenlemelere başlarken hatta onlarda hisse senedi satmaya başlarken ve yetmedi kripto borsaları halka arz a hazırlanırken…. Evet yılın sorusu bitcoin kaç dolar olur? Bana soruyorsanız hedefim 60000 dolar. Ha bunun ucu bucağı tekniği yok. Hiç kimse teknikte 3700 ü gösteremedi. Hiçkimse aralık ayında 28500 leri hedefleyemedi. Sebep sadece temel analiz.

Yarın ABD bitcoini yasaklıyorum derse ne teknik analizi arkadaşlar. Çin kriptopara kullananlara ceza veriyorum dese ne tekniği. Kriptoborsaları kapatılacak denilse ne tekniği. Bunlar hep temeldir temel. Temel tekniğe yön verir. Martta neden 3700 ler görüldü. Sebep sadece temel analiz yönlü haberlerdi. Virüs sonucu inanılmaz para çıkışı oldu. ALtın dahi 333 liradan 300 lere düştü. Normalde fırlaması lazımdı. Paranın kendisi altından bile değerli oldu. Ve aşı bulundu haberleri. Ve devletler şirketler bankalar haberleri. Temel harika ilerliyor. Bitcoin de artık bahar havası. Bitcoin de artık yaz havası. Benim ilk beklentim 60000 dolar. Sonrasında elbette fikirlerim var. Sadece paypalla başlayıp coinbase halka arzıyla devam eden ardından şirketlerin milyar dolar btc almasıyla oluşan temel analizin ilk karşılığı:60000 dolar. Bitcoin evet olur mu olur. Yatırım tavsiyesi değil. Bir fikir düşünce çaba üretme analizi bizimkisi. BTC’nin 20000 den 3000 e geldiğini unutmayın. Riskli enstrüman. Ama sevdiğimiz ve kopamadığımız kopmak istemediğimiz yatırım aracı; çünkü en iyi kazanç kapısı onda. Hayata renk katan hayatı canlandıran paraya keyif veren şey bitcoin.

Bitcoin

Bitcoin herhangi bir merkez bankası, resmi kuruluş, vs. ile ilişiği olmayan elektronik bir para birimidir. 

2008 krizi sonrası Satoshi Nakamato adlı kişi ya da kişiler uçtan uca elektronik ödeme sistemi olan Bitcoin’e dair teknik yazılarını yayınladılar. Böylece Bitcoin merkezsizleştirilmiş, üçüncül müdahalelere karşı korumalı kripto para birimi olarak ortaya çıktı. 2009 yılında halka açık ağ olarak kullanıma girdi. Sonrasında Bitcoin, ilk başarılı kripto para olarak “1. nesil blockchain” olarak adlandırıldı.

Dağıtık yapısı sayesinde çok kısa bir sürede günümüz finansal düzenine karşı yükselişe geçti. Bitcoin ağına giren işlemlerin takip edilmesi mümkün iken, işlemi gerçekleştiren kişinin kim olduğunu bulmak olanaksızdır. Bitcoin Blockchain ağında onaylanan işlemler, zincir yapısından dolayı geri döndürülemez ve bu işlemler değiştirilemez.

Piyasa Değeri $499,750,796,587

Yazı esnasında Bitcoin $27,076.94

Bitcoin 100000 dolar olur mu?

Bitcoin 100000 dolar olur mu? Arkadaşlar önce bir 60000 dolar olsun. Gelişmeleri görelim. Şimdiki gelişmelerle bana göre 60000 dolar yolu açık. Risk karar herşey size ait. Burası bilgi duygu paylaşım platformu. Düşüncelerimizi yazıyoruz. Karar size ait. tek gerçek şuan bitcoin in vazgeçilmez bir konu olduğu. Bitcoin le kazanmak üzere.

Bitcoin Nereden Alabilirim?

Bitcoin satın almak isterseniz bunu dünyanın en büyük borsası olan binance dan satın alabilirsiniz.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.