Kripto Para Haberleri

Bitcoin’in Fiyat Altcoin’leri Hareketlendirir Selcoin

Bitcoin Altcoin hareketleri

10.000 dolara toslayan Bitcoin, 9.100 desteğini de kaybetti. Ünlü yatırımcı “BTC’deki gevşeme altcoin’leri hareketlendirir” diyor.

Bitcoin dahil olmak üzere finans piyasaları hakkında analizler yapan ünlü yorumcu, BTC fiyatında yaşanması muhtemel gevşemenin altcoin piyasasına hareket kazandıracağını belirtti.

20 Mayıs tarihinde YouTube üzerinde piyasa analiz video paylaşan uzman yatırımcı, gerek Bitcoin, gerekse altcoin’ler hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yatırımcılara içinde bulunduğumuz dönem itibarıyla sakin olma çağrısı yapan ünlü isim, altcoin piyasasında özellikle takibe alınması gereken coin’leri sıraladı.

Para kaybetmektense fırsatı kaçırın

Bitcoin yorumlarını kısa tutan Selcoin, piyasaya yeni katılanların sakin olması gerektiği konusunun altını çizerken, kademeli alım yapmaya dikkat çekti. Selcoin şu ifadeleri kullandı:

“Bitcoin’de yeni alıcı iseniz, düşüşleri, düzeltmeleri bekleyin. Kademeli olarak düzeltmelerde alım yapın. [İstediğiniz fiyattan] alamadıysanız da üzülmeyin. Fırsatı kaçırmak para kaybetmekten daha önemli değil.”

Mevcut direnç seviyelerini kırmakta güçlük çeken Bitcoin’in, “9.100 dolardaki küçük desteğin” altına düşmesi nedeniyle, “8.400 dolardaki bölgenin direkt olarak destek olacağını” vurguladı.

Selcoin sözlerini şu şekilde tamamladı:

“Bitcoin’de bir gevşeme başlarsa altcoin’lerde güzel hareketli bir dönem yaşayabiliriz diye düşünüyorum ve bu konuda tetikteyim.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu