Bitexen Nedir ? Bitexen Güvenilirmi ?

Bitexen nedir? Bitexen güvenilir mi? Exen coin nasıl alınır? Exen coin nasıl kazanılır? 25exen=20tl nasıl kazanılır? Bedava exen coin nasıl biriktirilir? Binlerce bedava exen coin nasıl kazanılır? Gibi sorularınızı cevaplayacağım.

Bitexen bir kripto para alım satım platformudur. Bir Projesi vardır. Exen adında kendi coinleri bulunmaktadır. Bitexen kurucuları kariyer sahibi girişimcilerdir. Bitexen kurucu ekip Boğaziçi ve İstanbul teknik üniversitesi mezunu tecrübeli deneyimli bilgisayar mühendislerinden oluşmaktadır.(Aşağıda detaylı verdim). Platformun kazancı yapılan alım satımlardan elde edilen komisyonlardan ve transfer ücretlerinden olmaktadır. Binlerce kişi bu platformda işlem yapmaktadır ve ekibin kazancı gün geçtikce artmaktadır. Yani borsa batar gider vb gibi bir durum yoktur. (Hiç bir giderleri yok bu platform bir yazılımdan ibaret, Belki bir kaç teknik personel maaşı vb.) Bu arada Bitexen Telegram grubuna bekleriz.

Bitexen in Projesi Aynı zamanda Exen coindir. Exen coin yatırımcısına değer kazandırmak üzere planlanmış bir coindir. Kriptoya olan talep arttıkca bu coin değer kazancaktır. Sebebi ise Aşağıda white paper vereceğim sizde inceleyin bende anlatacağım. Öncelikle şirket kazandığı tüm parayı yani komisyonlar ve transferlerden elde ettiği gelirin yarısını her 3 ayda bir defa bu coini satın almak için ayıracak ve aldıkları coinleri yakacaktır yani yok edecektir . Yani bu coin şuan adeti 3 milyon civarı, toplamda 15milyon olacak daha fazla olmayacak. Hatta ocak ayında ilk yakımdan dolayı hiç 15milyonu görmeyecek. Adet sürekli azalacak ve coin sürekli alan birileri olacak. Adet azaldıkça talep aynı bile olsa coin değerlencek ve alım yapıldığı zaman coine para girişi olacak değerlenecektir.(Ytd) Bitcoin gibi üretim zorlaşıyor.
Eğer kripto paralar hakkında bilginiz yok ise Kripto para eğitim makalemizi okumalısınız.

Exen dağıtım

Exen Coini üretimi ise şu şekilde oluyor Bu coinler hali hazırda var ama piyasaya şu şekilde giriyor siz borsaya bitexen kayıt olup kimlik doğrulaması yaptığınız zaman şuan 25 exen ödül veriliyor şuan 20tl etmekte ve gün geçtikce değerlenmekte.(tanesi 0,75tl 1 ay önce 0,20tl falandı ödül 100 exendi) İlerde exen coin tanesi 30tl 100tl bile edebilir. Kimlik doğrulaması yapılınca verilen ödül giderek azalacaktır. 1 exen e kadar düşecek.

exen geri alim

Şimdi gelelim nasıl kazanılır veya satın alınır. Exen coin kazanmak için hemen kayıt olup kimlik doğrulaması yapınız. Kayıt olduktan sonra kimlik doğrulaması yapan her kullanıcıya şuan 25 exen coin verilmekte yaklaşık 20tl ediyor.

Refli link veriyorum banada destek olursunuz. Buyrun Link.

Kimlik doğrulaması yapmak için kimlik fotoğrafı ve ikametgah bilgisi isteniyor.

İkametgah bilgisini e devlet ikametgah belgesi indirip gönderebilirsiniz, Kredi kartı extresi veya adınızı elektrik su faturası vb ilede olabilir. Ben e devlet ikametgah belgesi gönderdim hızlıca onaylanıyor.

Ayrıca referans linkiniz ile kayıt olup kimlik doğrulayan her üye için sizede 25exen yani 20tl değerinde coin veriliyor. Bu sayede binlerce bedava exen coin kazanabilirsiniz.

Daha fazla exen kazanmak için ref sistemi ile exen biriktirebilirsiniz. Yatırım yapmak exen coin satın almak için ise bitexen platformunda alım satım yapabilirsiniz. Detaylı sorular için telegrama beklerim. https://t.me/bitexen

Exen coin nedir detaylı link.

Exen coin white paper link

Yatırım yapmayı düşünenler whitepaper okuyun türkçe zaten detaylı olarak anlaşılır.
Bu yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Detaylı sorular buraya: https://t.me/bitexen

Youtube Kanal Abone Ol