Airdroplar

Bitexen Nedir? Güvenilir mi? Detayli

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Bitexen Nedir? Bitexen Güvenilir mi? Bitexen Nasıl Para yatırılır ? Bitexen exen coin kazanma. Exen Coin Nedir?

Bitexen bir kripto para alım satım borsasıdır. Kullanıcıların kendi aralarında Bitcoin ve bir çok altcoin alım satım yaptığı bir platformdur. Bitexen Platformun kazancı %0,2 Komisyon ve transfer ücretlerinden elde edilen gelirdir. Bitexen Telegram grubuna bekleriz.

Peki Bitexen’in farkı nedir. Öncelikle kendi coini olan exen coindir. Exen coin sadece üye olup kimlik doğrulaması yapanlara verilir. Kazanç sağlar.

Neden Bitexen ve Exen Coin

Exen Coin Bitexen Platformunun coinidir. Bitexen 3 aylık periyotlar halinde elde ettiği tüm gelirin %50 si ile exen coin alıp yakacaktır. Paribu Btctürk gibi borsaların kazandığı binlerce lira ile bir coin alınıp o coinlerin yakılmasın sayısının giderek azaldığını düşünün… Ayrıca Bitexen platformu oldukca hızlı ve destek konusunda sorunsuz bir borsadır.

Toplam exen 15 milyon Yarışmalarda dağıtılcak 5 milyon. Kullanıcılara ücretsiz verilcek 10milyon. Detaylar aşağıda dağıtım aşamasında.

Bitexen elindeki bir miktar exeni yarışmalarda ödül olarak dağıtmak için ayırmıştır(5milyon) bu sayede sürekli yarışmalar düzenleyip en çok alım satım yapanlara exen veriyor ve sürekli borsa gelir arttırıyor. Buda gerialımda bize daha fazla yansıyor.

Exen toplamda 15 milyon adet olacaktır hatta yakımlar dan dolayı bu rakamı hiç görmeyecektir.. Şuan 3 milyon civarı var. Exen 0,75tl civarında fiyatlandı.

Exen coin e sahip olmak için sadece üyelerden satın alınacak olması harika bir şeydir. Exen coin dağıtımını da anlatacağım.

Platforma kayıt olan herkese exen coin verilmektedir şuan 25exen oda 20tl civarı ediyor 2 ay öncesinde 100 exen veriliyordu yine 20tl falan ediyordu ama şuan o 100exen 75 tl ediyor..

Kullanıcılara EXEN Coin dağıtımları 5 aşama şeklinde yapılır.

  • Her bir aşama, bir önceki aşamadaki EXEN Coin’lerin tamamının dağıtılmış olması koşulu ile başlar.
  • Her yeni aşamada dağıtımı yapılacak toplam EXEN Coin miktarı sabit kalırken, her bir kullanıcı ve her bir referans karşılığında verilen miktar azaltılacaktır.
  • Yılın her çeyreğinin bitimininde Bitexen, her bir kripto-para cinsinden elde ettiği gelirin %50’sine karşılık gelen ve sonraki 3 gün boyunca EXEN Coin satın almak için kullanacağı miktarları ilan eder. 3 gün boyunca o kripto-paraya ait EXEN Coin işlem tahtasında oluşan market fiyatı üzerinden, ilan edilen kripto-para miktarı tutarında EXEN Coin alımları gerçekleştirilir.
  • Geri alınan EXEN Coin’ler blok zincir üzerinde yok edilir ve miktarı Bitexen sayfasından paylaşılır.

Exen Coin dağıtımı giderek azalmaktadır 100 exenden 25 exen e düşmüştür, 25 den 10 exen e düşecektir. Üye sayısı arttıkça düşecektir.

Yandaki fotoğrafta gördüğünüz gibi 50 bin kullanıcıyı geçildiğinde yeni kullanıcıya 10 exen. 150 bin kullancıyı geçildiğinde 5 exen. 350 bin kullancıyı geçildiğinde 1 exen ödül verilecektir. 1milyon 350bin kullancıdan sonra bitecektir. Hazırda 30 bin kullancı oldu bile.

Yani arz giderek azalcak ve zorlaşacak talep arttıkca coin kat kat değerlenecektir 0,00 tl den 0,75 e çıktığı gibi.

Exen coin kazanmak için kayıt olup kimlik doğrulaması yapınız. Kayıt olduktan sonra kimlik doğrulaması yapan her kullanıcıya şuan 25 exen coin verilmekte yaklaşık 20tl ediyor.

Refli link veriyorum banada destek olursunuz. Buyrun Link.

Kimlik doğrulaması yapmak için kimlik fotoğrafı ve ikametgah bilgisi isteniyor.

İkametgah bilgisini e devlet ikametgah belgesi indirip gönderebilirsiniz, Kredi kartı extresi veya adınızı elektrik su faturası vb ilede olabilir. Ben e devlet ikametgah belgesi gönderdim hızlıca onaylanıyor.

Ayrıca referans linkiniz ile kayıt olup kimlik doğrulayan her üye için sizede 25exen yani 20tl değerinde coin veriliyor. Bu sayede binlerce bedava exen coin kazanabilirsiniz.

Daha fazla exen kazanmak için ref sistemi ile exen biriktirebilirsiniz. Yatırım yapmak exen coin satın almak için ise bitexen platformunda alım satım yapabilirsiniz. Detaylı sorular için telegrama beklerim. https://t.me/bitexen


Bitexen Kurucu Ekip Üyeleri

Bitexen kurucuları kariyer sahibi girişimcilerdir. Bitexen kurucu ekip Boğaziçi ve İstanbul teknik üniversitesi mezunu tecrübeli deneyimli bilgisayar mühendislerinden oluşmaktadır.


Exen coin nedir detaylı link.

Exen coin white paper link

Exen coin etherscan adres https://etherscan.io/token/0xe6cc10ef4de1ccfb821c99c04abfe1859d8eab8f

Yatırım yapmayı düşünenler whitepaper okuyun türkçe zaten detaylı olarak anlaşılır.

Detaylı sorular buraya: https://t.me/bitexen

Youtube Kanal Abone Ol


Yatırım Tavsiyesi olmayan kişisel yorumlarım.

Bitexen kısa sürede türki kripto piyasasına adını duyurup 350 bin kullanıcıya ulaşacak ve ödül 1 exen e düşecektir. Tabi 1 exen ödül tatmin edici olması için 20 tl falan olmalı yada geçmeli 100tl gibi. Yani 1 exen uçuk fiyatlara gelebilir çünkü adet giderek azalacak üretim yok..

Şimdiden ufak ufak alımlar yapılıp referans toplanmalı..

m cap şuan 2.000.000 tl

200.000.000 tl hayal değil. x100

Binance Kayıt binance kayıt

Talha Infal

Blokchain gönüllüsü, kripto para uzmanı ve Girişimci. Yazar, araştırmacı analist.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Benimde çekincelerim vardı internette araştırdıktan sonra birde bu videoya rasladım: yazı tatmin etmediyse videoya göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu