Coinler

Orchid (OXT)

Orchid, gözetim ve sansür içermeyen bir İnternet için merkezi olmayan, açık kaynaklı bir teknolojidir. Başka bir deyişle Orchid, küresel topluluğa anonim internet erişimi sağlamayı amaçlayan açık kaynaklı, merkezi olmayan ve gözetimsiz bir internet protokolü geliştiriyor.. Orchid’in misyonu, interneti açık ve erişilebilir tutan açık kaynaklı bir yazılım oluşturmak – her yerde herkes için doğal bir kaynak. ”

Orchid, ilk eşler arası, teşvik edilen gizlilik ağı ile dijital gizliliğe yeni bir yaklaşım getiriyor. Ağda, herkes Orchid jetonunu (OXT) kullanarak bant genişliği satın alıp satabilir. Kullanıcılar özel olarak göz atabilir ve coğrafyalarıyla sınırlı kalmadan içeriğe erişebilir. Merkezi olmayan tasarımı, çok sekmeli mimarisi ve Açık Kaynak ahlakıyla Orchid, kullanıcılara “güvenilmez bir bağlamda benzeri görülmemiş dijital gizlilik” sunuyor.

Orchid protokolü, kullanıcıları kendi yerel belirteç OXT tarafından desteklenen kendi verilerini kontrol eden bir VPN de dahil olmak üzere gizlilik araçlarına güç sağlar.

Orkide Protokolü, yerel belirteçleri tarafından kolaylaştırılan ilk eşler arası, teşvik edilmiş gizlilik ağı ile dijital gizliliğe yeni bir yaklaşım getiriyor. Orchid’in eşler arası protokolü, kullanıcılar ve sağlayıcılar arasında bant genişliği alım ve satımını kolaylaştırmak için ‘OXT’ kullanır. OXT bir ERC20 jetonudur ve ağdaki katılımcıları teşvik etmek ve ağ kararlılığını sağlamak için bahis miktarını kullanır. Ağda, herkes Orchid dijital para birimini (OXT) kullanarak bant genişliği satın alıp satabilir. Kullanıcılar özel olarak göz atabilir ve coğrafyalarıyla sınırlı kalmadan içeriğe erişebilir. Merkezi olmayan tasarımı, çok sekmeli mimarisi ve Açık Kaynak ahlakıyla Orchid, kullanıcılarına güvenilir olmayan bir ortamda eşi görülmemiş dijital gizlilik sunuyor.

İnternetin temel dayanağı insanların özgürce öğrenip iletişim kurabilecekleri açık bir platformdu. Fazla mesai internet özgür ve açık bir ortamdan insanların izlenebileceği, kontrol edilebileceği ve sansürlenebileceği bir araca dönüştü. Çekirdek kurucu ilkelere karşı antitez.

Sansür ve kontrolden sığınmak isteyen İnternet kullanıcıları, çevrimiçi ortamda kendilerini korumak için sık sık Sanal Özel Ağlara (VPN’ler) başvuruyorlar. 2010 yılından bu yana VPN kullanımı% 3,400’ün üzerinde büyümüştür ve küresel internet kullanıcılarının neredeyse% 25’i her ay bir VPN aracılığıyla web’e erişmiştir. VPN pazarının 2022’de 2016’dan 2022’ye kadar% 15’lik bir CAGR’de büyüyerek 36 milyar dolara ulaşması bekleniyor . Ancak şu anda mevcut olan VPN yazılımı, kullanıcıların ihtiyaç duyduğu gerçek özgürlüğü hala sağlamaz. “Ücretsiz” sağlayıcılar, verileri yeniden satarak veya üçüncü taraflarla paylaşarak gelir elde ederken, premium ücretli ürünler faturalandırma ve kaydolma için kişisel bilgiler gerektirir.

Mevcut VPN çözümlerine gerçekten sansürsüz bir alternatif olan Orchid’e girin. Orchid, OXT üzerine inşa edilmiş bant genişliği için bir pazar yeri sağlar. Bant genişliği sağlayıcıları, açık ve ücretsiz bir internet platformunun kuruluş ilkelerini geri yüklemek için kullanıcılarla anonim ve tamamen merkezi olmayan bir şekilde bağlantı kurar.

Orchid Labs ekibi şifreleme, güvenlik, dağıtılmış sistemler, ağlar, blok zincirler, güvenlik, açık kaynak ve yazılım mühendisliği konularında derin uzmanlığa sahiptir. Ekibin deneyimi saygın üniversiteler, şirketler ve diğer blockchain / yazılım projelerinden eğitim içerir.

Orchid, Coinbase’da listeli. MXC, OKEX, BITTREX, HOTBIT, COİNEX gibi önemli borsalarda da listelenmiştir.

Bu Yazı yukarda yer verilen Orchid coine ilişkin yazarın kendi dünyasında Orchid coini anladığı ölçüde tanıtma uğraşı ve cevap verme çabasıdır. RİSKTEN- KAR/ZARARDAN YAZARLAR SORUMLU TUTULMAZ/sorumluluk kabul edilmez. Herkes kendi iradesinden, daha detaylı araştırma yapmaktan sorumludur. Al- sat- tut-başvur-kaydol tavsiyesi içermez.

”’Detay araştırmak isteyen iradesiyle daha fazla bilgi edinebilir. Yazıda Eksiklik-Yanlışlık olabilir; Lütfen varsa bildirin.. Sadece buraya bağlı kalmayabilirsiniz.” Bol kazançlar

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.