Brave Tarayıcı Bat Token Kazanma ve Bağış

Brave tarayıcı reklamları tamamen engellemesi ve içerik üreticinin hakkı olan kazancı komisyonsuz anında almasını sağlayan bir projedir bat token ise bu projenin tokenidir.

Brave tarayıcı sayesinde bat token bağışlayabiliyoruz veya bat token bağış alabiliyoruz. Brave tarayıcı para kazanma ve bağış yapmayı anlatacağım. Brave onaylı yayıncı nasıl olunur cevapları bulacaksınız.

İçerik

Bat Token Nedir?

Bat Token Blockchain tabanlı bir dijital reklamcılık ağı. JavaScript’in yaratıcısı Brendan Eich projenin başındaki isim. Eich aynı zamanda Mozilla ve Firefox’un da kurucularından. Founders Fund, Foundation Capital, Propel Venture Partners, Pantera Capital, DCG, Danhua Capital ve Huiyin Blockchain Venture gibi birçok şirket projeyi fonluyor.

Brave Tarayıcı Bat Token Bağışlama

Öncelikle Brave tarayıcıyı Telefonumuza veya bilgisayarımıza indiriyoruz. Aşağıdaki linkten brave tarayıcı yı indirebiliriz.

Refli link: https://brave.com/tal980

İndirdikten sonra ücretsiz aylık gelecek olan 10$ veya 5$ değişmekte, bat token i talep ediyoruz. Brave tarayıcının Sağ üst köşede üçgen simgeye tıklıyoruz bat talep ediyoruz.

bat token talep et

Şimdi bir süre sonra tarayıcımıza sürekli bat tokenler gelicek. Bir çok türk kullanıcı gelen ücretsiz bat tokenleri kendilerine bağışlamakta. İsterseniz Kendinizde tarayıcı cüzdanınıza bat token göndererek yayıncılara bağışlayabilirsiniz. Şimdi Yapmamız gereken bat tokenleri bağışlayacağımız yayıncının youtube kanalına veya twitter kanalına giderek, sağ üst köşedeki üçgene tıklayıp bir bahşiş gönder e tıklıyoruz. Aşağıda kendi youtube ve twitter onaylı kanallarımdan görseller koydum.

youtube bat token bağış


twitter bat token bağış

Twitter da İse bat token bağışlamak için tüm twitler veya twitter kullanıcısına bağış gönderilebilir. Bağışlar aşağıdaki görselde görebileceğiniz gibi aylık otomatik olarakta yapılabiliyor. Burda kendime 4 bat 1$ bağışlıyorum 😀 😀

Brave Tarayıcı Yayıncı Olmak

Yayıncı Olmak için brave creators programına kayıt olmalıyız. Aşağıdaki linkten kayıt oluyoruz.

https://publishers.basicattentiontoken.org/publishers/sign_up

Brave yayıncı hesabı oluşturduktan sonra youtube twitter gibi yayın kanallarımızı kolayca ekliyebiliriz. Aşağıdaki görselde gördüğünüz gibi kolaylıkla kanalarımızı ekleyebiliriz.

brave yayıncı olmak

Burdan twitter ve youtube gibi kanallarımızı ekleyelim. Bağışlar burda birikiyor ve buraya geliyor. Gelen bağışları çekme işlemi ise anlaşmalı borsa https://uphold.com ile oluyor. Önce uphold a geliyor ordan komisyon ödemeden istediğiniz borsaya çekip bitcoin veya dolar a çevirebilirsiniz. Ayrıca yayıncı hesabınızdaki size verilen referans linkinden birine referans olursanız 30 gün kullanırsa 5$ gibi bir bat token ödül gelmektedir o yüzden başta benim verdiğim linkten indirirseniz banada destek olmuş olursunuz. Teşekkürler.

Bat token çekme

Öncelikle aşağıdaki linkten kendimize hesap açıp kimliğimizi onaylıyoruz.

https://uphold.com/

Kimliğimiz hemen anında onaylanır çok hızlı. Ardından https://publishers.basicattentiontoken.org da Your Uphold Wallet kısmından uphold cüzdanımızı bağlıyoruz. Gelen bağışlar her ay düzenli olarak uphold cüzdanınıza otomatik gönderiliyor. Ardından paribu bat token cüzdanına gönderip tl ye çevirip banka hesabımıza çekebiliriz. Binance veya diğer tüm borsalara gönderebilirsiniz. Benim bağışlar her ayın 8 inde uphold cüzdanıma gönderiliyor. Uphold dan komisyon ödemeden binance ye çekip btc yapıyorum.

Uphold Bat Token Çekme Detaylı yazı için tıkla

Yorum

Brave Tarayıcı gercekten reklamsız bir internet kullanımı sağlıyor. Bu gerçekten mükemmel ayrıca içerik üreticide kesinti olmadan hakketiği kazancı kolaylıkla sağlayabiliyor. Günümüzde internet reklamcılığı milyar dolarlık bir piyasa haline gelmiştir, bu piyasadaki büyük pastadan brave büyük bir pay alırsa hem bat token çok değerlenebilir, hemde birçok yayıncı brave yayıncısı olabilir. Burda kesinlikle yatırım tavsiyesi vermiyorum içerikler tamamen bilgi amaçlıdır.

Brave tarayıcı yılda bir kullanıcıya yaklaşık 100$ lık bat token vermeyi amaçlıyor. Kullanıcı sayısı arttıkca kripto para kullanımı arttıkca brave ninde yükselceğini düşünüyorum. Ben kendim bazen girip bağışlara bakıyorum ayda 20$ gibi 50 60 bat bağış oluyor. Bazı kullanıcılar her ay bravenin kendine verdiği 15 20 bat token i kendilerine bağışlıyor bu şekilde biriktiriyor. Bunu tavsiye etmem çünkü ekosistemin gelişmesi için başkalarına bağışlamalıyız. Desteklerinizi Bekliyoruz.

Telegram kanalı:

https://t.me/Coinmuhendisi

Bat Coin Nerden Alınır ?

Bat coin şuanda binance den satın alabilirsiniz. Buraya tıklayarak kayıt olduktan sonra satın alabilirsiniz. Yatırım tavsiyesi değildir fiyatın ne olacağı belli olmaz. Her zaman üzmeyecek yatırımlar yapılması gerekiyor.

Brave Tarayıcı Bat Token Kazanma ve Bağış” te bir düşünce

Yorumlar kapalıdır.