Uphold Bat Token Nasil Çekilir?

Brave reward ile kazandığımız bat tokenleri nasıl çekeriz? Uphol coin çekme, uphold para çekme işlemi nasıl yapılır? Uphold Batları türk lirasına çevirme. Brave browser kazanılan bat tokenleri çekme Tl ye çevirme.

Bat token nasıl kazanılır makalemize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bat Token Çekme

Öncelikle paribu.com da bir hesabınız olması gerekli. Uphold bat tokenleri paribucom a gönderip orada satıp banka hesabımıza rahatlıkla çekebiliriz.

 • Paribu hesabımıza giriyoruz aşağıda ben mobil uygulamadan giriş yaptım. Ardından Cüzdandan Bat token kısmına tıklıyoruz.
 • Bat token kısmına tıkladıktan sonra Bat yatırma kısmındaki bat cüzdan adresimizi kopyalıyoruz.
 • Ardından Uphold com a giriş yapıyoruz. Şimdi upholddaki bat ı paribuya göndereceğiz.
 • Giriş yaptıktan sonra Brave rewards bat kartı buluyoruz karta tıklıyoruz.
 • Send to cryptocurrency or utility token kısmına tıklıyoruz.
 • Basic Attetion Token’ i seçiyoruz.
 • Karşımıza adres ve miktar soran bu ekran geliyor. Adres kısmına parinudan aldığımız adresi yapıştırıyoruz. Amount kısmına ise miktar yazıyoruz çekeceğimiz bat miktarını. Message kısmı boş kalsın confirm e tıklayın 5 10 dk içinde bat token paribuda olur.
 • Artık Uphold Bat token çekme işlemi tamam. Şimdi ise paribuya gelen bat tokeni güncel kurdan tl ye çevirip banka hesabımıza çekebiliriz. Bunun hakkında daha detaylı yazmıyorum satıp para çekme konusu oldukca basit.

Paribu Para Çekme

Paribuda para çekme işlemi ise oldukca basit öncelikle bat token i satalım

 • Kolay al sat kısmından bat kısmındaki sat butonuna tıklıyoruz, Satacağımız bat miktarını giriyoruz. İsterseniz market kısmından emir vererekte satabilirsiniz.
 • Bat token i türk lirasına çevirdikten sonra cüzdan kısmından türk lirasını seçiyoruz. Karşımıza aşağıdaki ekran gelcek burdan TL çekme kısmından kendi adımıza kayıtlı banka hesabının ibanına veya kendi papara hesabımıza çekebiliriz. Detaylı soruları telegram grubunda sorabilirsiniz. https://t.me/Coinmuhendisi

Uphold Bat Token Nasil Çekilir?” te bir düşünce

 1. Seda diyor ki:

  Ben uphold ile hiç bir yere bat token gönderemiyorum. Üstelik içinde 6-7 bat tokenim var. Ama sizin gösterdiğiniz cüzdan kodu yeri falan hiç yok. Bunu nasıl çözebilirim?

 2. kerim diyor ki:

  brave den uphold cüzdanı açıyorum ama geldi dediği bakiyeleri göremiyorum. ayrıca uphold wallete girmeye çalıştığım zaman bende doğrulama istiyor kazancınız vs 3 kademeli ilk olanı yaptım kimlik doğulama kabul etti ama diğer ikisini kabul etmiyor.
  onların nasıl olacağını da açıklarmısınız

 3. Fatih KURT diyor ki:

  Ben BAT larımı daha uphold cüzdanıma bile aktaramadım. 4 BAT var brave tarayıcımda ama hala aktarma yolunu bulamadım 🙂

Yorumlar kapalıdır.