Coinler

Brd Coin Nedir?

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Bread Hakkında Detaylı Bilgiler

BRD, (Bread Bitcoin Wallet) bitcoin, ethereum ve diğer dijital para birimleri için basit ve güvenli bir iletişim noktasıdır. Kısacası Bir diğital Cüzdan Oluşumudur. Brd Wallet ile Kredi kartı kullanarak veya bir bitcoin ATM’sinden aldığınız bitcoinleri borsalarda tutmak yerine bread walllet ile kolay bir şekilde saklayabilirsiniz. Ayrıca Bitcoinlerinizi bitcoin Cash, ethereum ve çok sayıda ERC20 tokenine dönüştürme yapabiliyorsunuz. Aslında cebinizde size ait bir kripto borsasını sağlıyorsunuz.

Bread Market Cap Bilgileri

Bread Wallet Nasıl Kullanılır?

Bread Uygulaması Android ve Ios için uygulamalar sunmaktadır. Bu sayede kolayca akıllı cihazlarınızdan cüzdanınıza erişebilirsiniz. Uygulamaya erişmek için güvenli bir şekilde oluşturulan 12 kelimelik bir anahtar kullanır. Doğrudan blockchain ağına bağlanan ve tamamen merkeziyetsiz sistemle yürütülen bu sistemde aracılar tamamen ortadan kaldırılmaktadır.

Brd Fiyatı ve Analizi

Bread bitcoin wallet sayesinde aracı olmadan kredi kartı ile bitcoin alabilir ve bch eth veya bir çok erc20 tabanlı tokene kolayca dönüştürebilirsiniz

Bread Coin grafiğine baktığmıızda genelde stabil bir çizgi çizdiğini görüyoruz. Son bitcoin hareketine kadar 5500 satoshi civarında işlem görmekte iken bir çakılma yaşadığını görmekteyiz. En son 3400 sat seviyesine indikten sonra küçük bir toparlanma yaşasada hala tüm altcoinler gibi risk taşımaktadır. Bread Fiyatı 0,40 USD civarında fiyatlanmış ortalama bir coindir. Binance başta olmak üzere Hitbtc ve CRypto.Com siteleri üzerinden takas ve ticaret yapılabilmektedir.

Bread Coin Android Cüzdanını İndirmek için Tıklayınız

Bread Bitcoin Wallet uygulamasını google play store üzerinden güvenli olarak indirip kurabilirsiniz.

Bread Coin IOS uygulamasını İndirmek için tıklayınız

Bread bitcoin wallet uygulamasını ios tabanlı tüm cihazlarınız için app store üzerinden güvenle indirip kullanabilirsiniz.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu