Kripto Borsalarından Haberler

Deex Borsası ve $Deex Coin

Deex , yakın gelecekte piyasaya sunulan merkezi olmayan bir kripto para borsa platformudur. Ocak 2018’de ön satışı gerçekleşen platform 16 Ocak itibariyle 4,000 ETH’un üzerinde token satışında bulundu ve 2.4 milyon Deex satışa sunuldu.

Dünyanın ilk merkezsiz borsası olarak yola çıkan DEEX altyapısında BitShares 2.0 Graphene blockchain’i kullanılıyor. Oldukça hızlı ve güvenilir bir platform olarak bilinen bu blockchain’in tarihinde bir kere bile hack vakası yaşanmadı. . Asıl önemli olan bundan sonra atılacak olan adımlar. Bir noktaya daha değinelim. Deex’in ICObench sitesinden 4.2 not aldığı görünmekte ve bu da yüksek bir rakam .

Platform , Bitcoin, Ethereum ve diğer altcoinler de dahil olmak üzere toplam 10 kripto parayı destekleyecek. Deex kullanıcıların kendi ülkelerinde geçerli olan fiat para birimlerini kullanmasını sağlayacak.

Döviz işlemlerinin daha hızlı gerçekleşmesini sağlayarak güvenli ve kullanışlı bir platform oluşturacaktır. Deex ekibi uzun vadede merkezi olmayan finansal bir ekosistem oluşturmayı planlıyor.

İco dan 0.17 cent den satılan deex in fiyatı şu anda 0.01 cent. Vadettiklerini yapabilirlerse bu fiyatlardan almak mantıklı gözüküyor. Deex coin şu anda Deex.exchange ve Sistemkoin borsasında listelenmiştir. Bizim tavsiyemiz almak isteyenler Sistemkoin kullanmasın çünkü bu borsa hakkında güzel yorumlar duymuyoruz. Biz de bizi üzmeyecek kadar deex.exchange üzerinden aldık .

DEEX Nasıl Çalışıyor?

Deex, BitShares 2.0 platformunu temel alan merkezi olmayan bir finansal ekosistemdir. Platform merkezi borsalarda bulunan temel problemleri çözmeyi planlıyor.

Örnek olarak günümüz merkezi borsaları, güvenlik tehditleri, haksız rekabet, yaptırım tehlikesi gibi birtakım riskleri barındırmaktadır.Bu borsalar, tüm müşteri fonlarını ve verilerini tek bir merkezi yerde tutarlar,bu da platformlar için büyük bir güvenlik açığı oluşturmaktadır.

Merkezi borsalardan şu ana kadar 500 milyon dolar değerinde kripto para çalınmıştır. Deex, merkezi platformlara ait tüm özellikleri koruyarak merkezi olmayan bir borsa yaratarak bu sorunu çözmeyi hedeflemektedir.

Deex, “kuruluşundan beri tek bir hack kaydı olmayan son derece hızlı ve güvenilir bir platform” olarak tanımlanan BitShares 2.0 (Graphene) blok zinciri sayesinde müşterilerin sahip oldukları fonlar üzerinde tam kontrol elde etmelerini sağlıyor.

DEEX’in Özellikleri Deex’in uzun vadeli hedefi, bütünüyle merkezi olmayan bir finansal ekosistem oluşturmaktır. Bu ekosistem, aşağıdaki özellikleri ve avantajları içermektedir:

Deex platformunda üçüncü parti uygulamaların ve hizmetlerin entegrasyonu için API Kullanıcıların gerçek dünyada fiat para birimlerini kripto paraya dönüştürebilecekleri kripto ATM’le

Deex’in arkasında kim var?*


Deex, Rusya’daki Coinsbank’ın temsilcisi ve Predprocessing Ltd’nin kurucusu Vladislav Sapozhnikov tarafından yönetiliyor. Ekibin diğer listede yer alan üyeleri arasında Maya Zotova-Hess, Denis Soldatov, Yuri Milyukov, Andrey Girin, Ekaterina Tarasova ve Tatyana Maksimenko yer alıyor.

Deex Borsasının Özellikleri =

*Kullanıcılara gelişmiş güvenlik sağlamak için iki faktörlü kimlik doğrulama
*Dahili bir P2P mesajlaşma sistemi
*Merkezi olmayan, şeffaf bir blok zincir fonu Deex.fund olarak adlandırılır.
*Şifrenizi kaybettikten sonra hesapları geri yükleme olanağı
*Çok sayıda işlem çiftinde yüksek likidite
*7/24 teknik destek
*Kripto para birimlerinin ve simgelerinin soğuk depolanması için donanım cryptowallet desteği
*Uygun ticaret için masaüstü ve mobil uygulamalar
*Otomatik ticaret için ticaret robotları
*Şirketlerin Descrow.org’dan merkezi olmayan emanet araç setiyle ICO’larını güvenle yürütebilecekleri bir platform
*Deex profesyonel tüccarlar tarafından idare edilen cryptofund için merkezi olmayan, şeffaf bir blok zincir sistemi oluşturmak için bir platform
*Fiat ağ geçitlerine entegrasyon için Deex’te kullanıcıların cüzdanlarına bağlı Cryptocurrency borç kartları
*Deex platformunda üçüncü parti uygulamaların ve hizmetlerin entegrasyonu için bir API
*Kullanıcıların gerçek dünyada şifreli eşzamanlama için fiat para alışverişi yapabilecekleri kripto ATM’ler ağı

Binance Kayıt binance kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu