CoinlerKripto Para Haberleri

Casper Labs 4. Ön Satışını ve Şartlarını Açıkladı.

Casper Labs

Bu yazımızda on zamanlarda herkesin dilinde olan ve çok büyük bir patlama yaparak adından sıkça söz ettiren CASPER(CSPR) Coin hakkındaki son gelişmelere bakacağız.

Casper Coinlist borsası üzerinden ön satışa çıktı ve eşi benzeri görülmeyen yoğun bir ilgiyle karşılandı adeta tarihe adını yazdırdı şirket yetkilileri bile bu kadar yoğun ilgiyle karşılanıcklarını beklemiyorlardı her geçen gün artan talep nedeniyle şirket satış şartlarında değişiklik yapmak zorunda coinlist borsasıda aynı şekilde artan yoğun ilgi ve talep nediniyle site ara ara çöküşler yaşadı borsa ön satışın sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için sanal kuyruk sistemi getirmek zorunda kaldı buna rağmen daha önce görülmemiş satış rekorları kırıldı.

Casper 1. opsiyon ön satışında 12 milyon dolarlık token 2 saate tükendi hiç kimse ne olduğunu bile anlayamadan satış rekoru kırıldı. 2. satış 15 dk 3. satış ise 30 dk da tükendi. Casper yetkilileri aşırı yoğunluk ve ilgiden dolayı satışa katılamayan üyeler için 4. ön satış sunacağını açıklamıştı ve satış detayları belli oldu.

Coin Mühendisi olarak Casper projesini türkiyeye ilk olarak duyurmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Casper projesi gibi projeler sürekli var olacaktır biz ise bu projeleri gece gündüz durmadan araştırma yaparak siz değerli takipçilerimize sunacağız.

Casper Token (CSPR) 4.Opsiyon Detayları

  • Maksimum 100 dolar alım yapılabilecek,
  • Toplamda 15.000 kişiye dağıtılacak,
  • Casper Token (CSPR)’nin fiyatı 0,015 dolar olacak,
  • Casper Token’larınızın kilitli kalma süresi ise 18 ay olacaktır.
Binance Kayıt binance kayıt

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyici Algılandı, Lütfen Reklam Engelleyici yi kapatınız Emeğe Saygı.