Kripto Para Haberleri

CHZ ( Chiliz ) Türk Borsası Paribu Tarafından listelendi

Lütfen İçeriğe Oy Verin
Toplam oy

Dünyanın ilk blokzincir tabanlı taraftar oylama ve ödül platformu Socios.com’un token’ı olan Chiliz (CHZ), Paribu.com’da listelendi.

Blokzinciri tabanlı taraftar etkileşiminde dünya lideri Chiliz (CHZ), Paribu.com’da listeleniyor. Paribu, 15 milyon dolarlık günlük işlem hacmiyle, Türkiye’nin büyük kripto para borsalarından biri. CHZ Token Nedir ?

Socios.com Kasım 2019’da piyasaya çıktı ve platform o zamandan bu yana Juventus, Paris Saint-Germain, West Ham United,Atlético de Madrid, Barcelona A.S. Roma ve Galatasaray olmak üzere dünyanın önde gelen takım ortaklıklarıyla 100 binden fazla kullanıcıya ulaştı.

Günlük 15 milyon dolarlık işlem hacmiyle sektörün en büyük isimlerinden biri olan Paribu, Türkiye’de geniş bir takipçi kitlesi olan Chiliz’i borsaya eklemiş oldu. Chiliz’in kurucusu ve CEO’su olan Alexandre Dreyfus, CHZ’nin Paribu’da listelenmesiyle ilgili şunları söyledi:

“Avrupa’nın genel durumuna baktığımızda, kripto para kullanımı Türkiye’de büyük bir hızla ilerliyor ve Türkiye’nin $CHZ ve Socio.com’a kucak açacağını öngörüyoruz. $CHZ’in Paribu’da listelenmesi bu süreci hızlandıracak ve en önemli pazarlarımızdan birinde erişilebilirliğini artıracak.

Borsa, Chiliz’i 14.00 gibi CHZ/TRY çifti ile işleme açtı. Aradan geçen yaklaşık altı saatin ardından CHZ/TRY çifti, borsada en çok alınıp satılan çiftlerden biri oldu.

CHZ Token , Binance’ten sonra en çok Paribu’da işlem görüyor

Chiliz işlemlerinin büyük çoğunluğu Binance’te yapılıyor. Son verilere göre, hacmin yüzde 90’ını Binance oluşturuyor. Onu ise şu anda Paribu takip ediyor.

Binance Kayıt binance kayıt

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu